Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Érdemes lenne gamer széket...

Érdemes lenne gamer széket venni munkához?

Figyelt kérdés

Elég sokat ülök munka miatt (6-8 óra/nap) ezért gondoltam, hogy vennék egy ilyen széket mert baromi kényelmetlen a sima irodai görgős szék amit most használok.


[link]


hasonlóra gondoltam árban. esetleg valakinek tapasztalat?



2021. jún. 2. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
A "gamer szék" is egy sima irodai szék csilivili felirattal meg 4/5 pontos biztonsági övnek kialakított lyukakkal amitől úgy néz ki, mint egy versenyautó ülés.
2021. jún. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fittlabdán ülj (vagy sokkal drágábban olyan széken, ami hasonlót tud, pl. [link] mert az a jó derékfájás ellen, ha nem statikus helyzetben vagy ilyen sokat. Ha viszont ragaszkodsz az alátámasztáshoz (bár szerintem az inkább filmnéző póz), jó ha magadhoz tudod szabni (pl. [link]
2021. jún. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat!


Nem ragaszkodon egyáltalán gamer székhez, de ilyen árban normális irodai széket sem találok nem hogy gamert.


Erről az ikeásról nagyon sok rosszat olvastam sajna. Meg szörnyű, hogy nincs rajta könyéktámasz

2021. jún. 3. 14:06
 4/4 kovpet ***** válasza:
A spinálist én is ajánlom. Olcsónak épp nem olcsó, de minőségi.
2021. jún. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!