Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Tud ajánlani valaki jó feng-sh...

Tud ajánlani valaki jó feng-shui-s könyvet vagy honlapot?

Figyelt kérdés
olyat ami az alapoktól kezdve elmagyarázza h. kinek mi a kedvező és mi az amit mellőzni kell.Hogy miket hova kell tenni és mire jók.(ilyen szélcsengőt,meg érmét találtam,de részletesebben kellene, h. szerelem megtartására,boldogságra, sikerre, tanulásra stb.)vagy az adott tárgyak mire jók, hogyan és hova kell őket elhelyezni.
2010. aug. 31. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Basszus, te fizetnél ilyen baromságért?!?
2010. aug. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ha nem kerül sokba akkor igen, amúgy ezért írtam h. honlapcím is jó, ha tuti az van odaírva ami a valóság. Amúgy hiszek ebben,mert tapasztaltam.Persze nem biztos h. annak köszönhető a változás,de tény h. lehet benne igazság.A lényeg h. mindent meg akarok tenni annakérdekében h. a legjobbat hozzam ki az életemből,tudom ehhez nekem is kell tennem és teszek is mégha nem is olyan nagy sikerekkel,de nem akarom azt modnani a végén, h. nem próbáltam meg.
2010. aug. 31. 10:57
 3/6 anonim ***** válasza:
hát, ha hiszel benne, mert tapasztaltad, akkor működik is. Tudod, placebo...
2010. aug. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tegyél inkább egy feszületet a falra, az sem segít, de legalább senki sem fog vádolni konzumidiótizmussal.
2010. aug. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez szerintem egy jól összeszedett oldal:

[link]


Itt több link is, ha nem jön be az oldal, a harmonet.hu-n a keresőbe beírva feng shui


[link]


[link]

2010. aug. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2010. aug. 31. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!