Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Miért,olyan drágák az igazi...

Miért,olyan drágák az igazi bőr chesterfield kanépék és fotelek?

Figyelt kérdés

2021. okt. 7. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert bőr és bőr között is van különbség. Ezek a legdrágább bivalybőrből keszülnek, különleges megmunkálással, festéssel.

Nekem van egy valódi (antik!) garnitúrám, 1 kanapé és 3 fotel. A hasadozott ülőkékkel és karfákkal vettem 3 éve a Jófogáson 35ezer Ft-ért(!) egy különösen szépet.

Az áthúzása csak az ülőrészeknek és a karfáknak, mivel a háttámlák rendben voltak, majdnem 800 ezerbe került, de most közel 3 milliót ér. Legalábbis a kárpitos javítatlan állapotban 2 millióért akarta tőlem megvenni.

2021. okt. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok

És az lemaradt, hogy az IGAZI Chesterfield az végig kézimunka. Semmi esztergált láb, vagy dísz, hanem faszobrász által készítve.

2021. okt. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!