Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ajánlanátok olyan online vagy...

Ajánlanátok olyan online vagy legtöbb megyeszékhelyen megtalálható üzletet ahol olcsó (max. 200e) de minőségi sarokülőt lehet venni/rendelni?

Figyelt kérdés
Első sorban L alakú, esetleg U alakú ágyazható kanapék érdekelnének. Kissé félek mert hallottam olyan rémhíreket hogy törötten esetleg penészesen érkezett meg a bútor..

2021. nov. 28. 03:27
 1/3 anonim ***** válasza:
59%

A törött és a penész benne van. Több ezer km-et utazik és ha egy kicsi nedvesség éri már lehet penészes. Erre jó a garancia.

Tudnék linkelni L meg U alakú kanapét, de ha nektek nem tetszik akkor nem lenne sok értelme.

Jysk, Ikea, Kika (vagy Lutz vagy mi lett a neve), környéketeken bútor diszkont.

2021. nov. 28. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi franciaágyat rendeltünk tőlük, ők szállítanak, ha igényled összeszerelik, választhatod a szivacs minőségét, a szövetet (fajta és szín)

Nem volt penészes, vagy törött; garanciás.

[link]

2021. nov. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pont most vettem kanapet, a varosomban van vagy 10 butorbolt, elmentem mindbe. Az volt a tapasztalatom, hogy az olcsobb kanapek ugyan jol neztek ki, de rettenetesen kemenyek voltak, ulni se lehetett rajtuk kb, megfajdult a fenekem rogton. Nagyon nehez volt megtalalni a megfelelot, ami meg jo aron is van (akciosan en 230ert vettem, L alaku, agyazhato) en biztos nem rendelnek netrol ilyesmit.


Ritka szerintem az, amirol te beszelsz, eletem soran rengetegszer vettem mar butort, online is sokat rendeltem mar, egyik sem volt torott vagy peneszes soha. En ezerszer inkabb felnek attol, hogy dragan veszek szart, legalabbis egy kanape vagy agy eseteben.

2021. nov. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!