Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Másnak is rettenetesen hiányos...

Másnak is rettenetesen hiányos a most összeállított IKEA konyha?

Figyelt kérdés
Mindenre azt mondják, hogy a következő 4 hétben nem várható.. Vajon 4 hét, és utána lesz?
2022. febr. 7. 17:21
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Általánosságban nagy a készlethiány! Nem csak konyhabútorokból.... :(


Mi egy fiók előlapra várunk kb. három hónapja....


De ha bemész az áruházba, ott is láthatod a polcokon, hogy lézengenek az apróáruk pl. a konyhai részlegben is...

2022. febr. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

.... ráadásul drágulás is várható!


[link]

2022. febr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

A dráguláson túltettem magam, február 3. este és február 4. reggel között majdnem 300ezer forinttal lett drágám a tervezőben a konyhám.. Majdnem elsírtam magam. Szépen kigyomláltam a világítást, és lemondtam pár dologról..


Amikor pedig betettem mindent kosárba, kiírta, hogy hiányzik nagy maximera fiók, kungsbacka előlapok, lagan 60 cm mosogatógép..


Aztán írtam nekik, és mindenre annyit mondtak, hogy 4 héten belül nem várható, de azt nem, hogy utána biztosan lesz-e. Nagyon kivagyok. :(

2022. febr. 7. 17:51
 4/27 A kérdező kommentje:
drágább*
2022. febr. 7. 17:51
 5/27 anonim ***** válasza:

3: HUHHHH! Ez durva!


Mondjuk várható volt, mert szoktuk nézni az osztrák árakat, és ott eleve minden legalább 30%-kal drágább volt már elég régóta...

2022. febr. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Igen, én is szétnéztem ott, leesett az állam, még gondolkodtam is, hogy megérné kihordani eladni frontokat.. Nem sejtettem, hogy utolérjük őket!


Az a legrosszabb, hogy nem szóltak, amit linkeltél cikket az januári, akkor is volt emelés, azt hittem hogy annyi volt, de ezek szerint több lépcsős.


A mosogatógép 89-ről 109 lett, és ilyenek... Én tényleg csak még egy utolsót akartam aludni rá megrendelés előtt, reggel majdnem kiesett a kávé a kezemből!

2022. febr. 7. 18:07
 7/27 anonim ***** válasza:
6: a kolléganőm fiáék pont ezt csinálták. Még tavaly ősszel költöztek ki Grazba, és fuvaros igénybevételével is olcsóbban jöttek ki, hogy itt vették meg a bútorok nagy részét.
2022. febr. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Igen, elhiszem. Amikor én néztem a Bodbyn frontok pontosan feleannyiba kerültek itt, mint ott.. nem semmi. Remélem most egy időre abbahagyják az emelést.. :(
2022. febr. 7. 18:22
 9/27 anonim ***** válasza:
Idén már kétszer emeltek, január elején és most február elején, de kb. mindenem. Amin nem, az meg bő fél éve nincs nekik, csak várják a készletet meg utolsó esélyes. De kb. semmi nincs már náluk, bármit kinéztem a weboldalon, abból egyik sincs. Ami mégis akad valahol, az meg kétszer annyiba kerül, mint december végén volt.
2022. febr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Szerintem ne ragadj le csak az IKEA-nál, nézelődj máshol is, például: Jysk, Praktiker, OBI, XXXLutz, Mömax, Möbelix, esetleg a neten Favi, vagy képkeresőben! Ráadásul így a választék is szélesebb, ami Neked leginkább tetszik, és árban is megfelel!
2022. febr. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!