Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Probléma van a redőnyökkel....

Probléma van a redőnyökkel. Van valami tippetek?

Figyelt kérdés

Most költöztünk és a szobám ablakához kézzel felhúzható redőnyök vannak. Tegnap reggel, amikor próbáltam felhúzni, nem tudtam egyiket se teljesen, az egyik a felénél, a másik meg kb a 2/3-ánál megakadt. Kézzel fel tudtam tolni, csak a felhúzásra szolgáló zsinór nem követte és sehogy sem akart befeszülni.

Ma reggel már kb egy órája próbálkoztam felhúzni újra, a létező összes technikával, de nem tudtam. Az egyiket viszont amikor próbáltam felhúzni, véletlenül túlhúztam és most a zsinór nagyon lazán lóg és ha húzom, nem jön le a redőny.

Van valami ötletetek? Vagy muszáj lesz szerelőt hívni?



#ablak #redőny #roló #sötétítés #Túlhúzott redőny
2022. nov. 1. 08:47
 1/6 A kérdező kommentje:
A túlhúzott redőnyt sikerült megcsinálni. Most már nincs túlhúzva, viszont szintén nem lehet teljesen felhúzni.
2022. nov. 1. 08:59
 2/6 anonim ***** válasza:
Hívj szerelőt és merje fel. Több hiba lehet, de sokminden kikampecol a kopastól, így lehet, hogy csere lesz belőle vagy kínlódás.
2022. nov. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A redőny megjavítása házilag nem egy agysebészet.

Csak neki kell fogni és a többi adja magát.

Alkatrész meg fillérekért kapható mindegyikhez.

Avagy hívsz egy szerelőt, aki lealáz azzal, hogy pár perc alatt megjavítja, de cserébe elviszi majd a havi keresetedet.

2022. nov. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért a havi kereset elég túlzás, redőnyös vagyok, én így látatlanban max 10ezer forintot mondanék. Igaz nem Pesten.

Leírni nehéz lenne, több minden is lehet probléma, nézz youtuben videókat redőny javításról, hátha azok alapján sikerül.

2022. nov. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bocs, de itt Bp.-en már a köszönés és a kiszállási díj is több 10ezernél.

Ráadásul 2 db redőny...

2022. nov. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nálunk 9. kerületben egy ilyen javításra 10ezret kértek el, szerintem normális. Villanyszerelőknek, klímásoknak ennyi csak a kiszállási díja!


Telefonszámot tudok adni: 0670/671-6752

2023. febr. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!