Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Középszürke padlószőnyeghez...

Középszürke padlószőnyeghez nappali bútort szeretnénk venni.Nagyon tanácstalan vagyok.Mindenképp barnát szeretnék,csak nem tudom,hogy az passzol-e hozzá színben. Ha nem,akkor milyen színűt volna érdemes választani szürke padlózathoz/szőnyeghez?

Figyelt kérdés
2023. máj. 14. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Árnyalaton múlik. Szürkéhez fekete, fehér, kék passzol leginkább, de a sárga hasonló árnyalatais.
2023. máj. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint barnát semmiképp se válasszak.
2023. máj. 14. 19:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen barna, milyen szürke. Nekem vannak egymás mellett ilyen színű dolgaim, és tetszik.
2023. máj. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Speciel a szürkéhez - ahogy a fehérhez és a feketéhez is (szürke alapszínei)- minden szín megy. Nyugodtan vegyél barnát, ha azt szeretnél!

És egy kis off:

Én inkább azon gondolkoznék el, hogy a nappaliban mennyire jó döntés a szőnyegpadló, miközben már nem is divat és baromi egészségtelen.

2023. máj. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Próbálj meg hasonló színű dolgot keresni amit magaddal tudsz vinni bútort választani! A fénykép is jó lehet, de a legjobb egy textília vagy tárgy azonos színnel. Akkor oda tudod tenni a bútor mellé és látod hoyg jó-e együtt avgy sem.

Az árnyalatokon nagyon sok múlik. Minden szín jó a szürkével - ezért is választották ezt a színt padlószőnyegnek korábban. A kérdés az, hoyg neked mi tetszik pont ezzel a szürkével jobban. Ehhez meg ki kell próbálnod.

2023. máj. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor még annyi kérdésem lenne. Ha a padló szürke a bútor barna, ahhoz fal színnek mit válasszak?
2023. máj. 14. 22:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha adott a szürke padló, és bútorból is mindenképp barnát szeretnél, akkor miért érdekel, hogy megy-e hozzá? Ne hari, de a Te lakásod, a Te ízlésed, Neked kell, hogy megfeleljen, nem másoknak! De amúgy igen, a szürke az egyik olyan szín, amihez minden más szín tökéletesen passzol!

Nem tudom, hogy ugyanaz a kérdező vagy-e, de nagyon egybevág a kérdés, és itt is leírtam bővebben a #6-os válaszban:


https://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__lakberendezes__122520..

2023. máj. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én egyébként sötétkék kanapét vennék a szürke szőnyeghez. :)
2023. okt. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!