Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Felső konyhabútort szeretnék...

Felső konyhabútort szeretnék készíttetni lehetséges ez? Mert téglából van pultom de felső szekrényem nincs.

Figyelt kérdés
És ha igen kb mennyibe kerülne?
2010. okt. 14. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell készíttetni, konyhabútort elemenként is lehet kapni a bútoráruházakban. Bár ma pl. az OBI-ban is láttam, elemenként 10 ezer-től kb.
2010. okt. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Okés köszi! Ezt nem is tudtam :D
2010. okt. 15. 07:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Annak a kérdéskörnek a megválaszolásával/megoldásaival foglalkozom, amit kérdezel éppen, de hírdetést nem tennék az oldalra. Ha magánban írsz nekem sokféle segítséget tudok adni. Ami tartós is és nem OBI minőségű, ha ez számít valamit.
2010. okt. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előzővel értek egyet, ha téglából van az alsó szekrény, akkor ahhoz stílusban passzoló felsőszekrényre (vagy akár falitékára) van szükséged. Az én asztalosom gyönyörűt készített nekünk.
2011. jan. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!