Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szürke pöttyes belül a szekrén...

Szürke pöttyes belül a szekrény hátulja, de teljesen, aljától a tetejáig, teljesen. Gyerek nagy tolóajtós gardrób, de mindig nyitva az ajtaja. Ez penész?

Figyelt kérdés
Nincs dohod szag, a ruhák, játékok nem penészednek, Teljesen az egész olyan, nem csak ahol neki van tolva ruha. Ecettel, hipoval, már mindennel töröltem, de nem jön le. Náha a törlés irányba beszürkül az egész ronda foltosan, de azt eltudom tüntetni újabb tisztítással. Ez miatt gondolok penészre, de ennyire, két méter magasan?? Hátulja nem penészes,10 centire van a faltól. Van aki járt már így? Mit csináljak? Ja, egy kártya beszorult a hátlaphoz, nem volt rajta vol, nem volt nedves, büdös sem. Várom nagyon az öteleteket!
2023. szept. 23. 11:50
 1/6 A kérdező kommentje:
Szigetelt gipszkarton válaszfal előtt van a szekrény egyébként.
2023. szept. 23. 11:52
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nem is penész a nedvesség itt csapódik le.

Szellőztetést kell megoldani.

2023. szept. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendszeresen huzatolva van, 50 % a pára. De nagyon idegesít. Ott is pöttyes, ahol játék vagy ruha volt nekitolva és ott is ahol semmi, tehát fölöttük.Ennek fehérnek kellene lenni
2023. szept. 23. 12:10
 4/6 anonim ***** válasza:

Két ötletem támadt.


Az egyik, hogy úgy kerülnek be a ruhák a szekrénybe, hogy nem száradnak meg rendesen, nyirkosak.


A másik, hogy vályogházban éltek és szakértelem nélkül lett szigetelve.


Több ötletem nincs sajnos 🙄

2023. szept. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez a szoba le van szigetelve mindenhol. Ráadásul szárítógép csontszárazra szárít. erre érzékeny vagyok, mert amíg nem szigeteltük, volt, hogy az ágyneműtartó pensézes lett.No, de az a földöjn van, nem két méter magasban. Ráadásul két oldalt mellette van, egyiken az ágy, másikojn egy társasos polc dugig és egyik sem foltos.DE!!!Szeétszedtem a szekrényt. A hátulja nútban van a szekrény oldalába téve, tehát nem szögelős, mint a többség. És a nútba csúsztatott is szürke foltos mindenhol, az olyan 5 mm, ami a szekrény oldaléba van becsúsztatva mindenhol. A szekérny hátulja csontszáraz, nem foltos. Ezután további ötletek??
2023. szept. 23. 15:59
 6/6 A kérdező kommentje:
Bocsi a melléütésekért, takarítok, kicsit nagy munkát csináltam így magamnak. Először hipo aztán ecet, biztosamibiztos. De a foltok nem csökkentek.
2023. szept. 23. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!