Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen konyhabútort válasszak,...

Milyen konyhabútort válasszak, kinek milyen tetszene?

Figyelt kérdés

Konyha felújításban vagyok (most már egyedül, mert elhagyott az asszony...) és most tartok ott, hogy konyhabútort keresek.

L alakban lehet 2 falra rakni, sziget sajnos nem fér be. Nekem a fogantyú nélküliek tetszenek, színben világosabb szürke és gránit munkalap lenne rajta.

Az elosztása megvan, már csak a stílust kellene megbeszélnem az asztalossal.

Főleg női szemmel, kinek milyen stílusú konyhabútorok tetszenének? Akár képet is linkelve.

Köszönöm :)


2023. dec. 7. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem nézd meg az asztalosod munkáit, és az alapján válasz. Neked kell tetszenie, nem nekünk.

Nekem amúgy a modern minimál a stílusa.

2023. dec. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem többféle stílus is tetszik. Ha a bútor minimál és fehér/szürke, akkor azért szeretni szoktam, ha van valahol valami otthonosabb részlet is, valami fahatású vagy színes (a padló, a pult, a hátfal, a csempe vagy a fal). Hogy ne legyen az egész olyan, mint egy kórházi műtő vagy egy betonszarkofág. De ezen kívül lehet férfias vagy nőies, minimál vagy romantikus, élénk vagy letisztult. Az egyetlen, ami semmiképp sem tetszik, az a csiricsáré, összedobált ízléstelenség, amikor semmi nem megy semmihez. Mondjuk fekete-fehér négyzetes padló vörösesbarna márványmintás csempével, és akkor a tetejébe még odatesznek egy zölddel kombinált tölgy színű konyhabútort. Na, az nem szép.
2023. dec. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1 Persze, nyilván olyat fogok választani, ami nekem tetszik, csak azért dobtam fel itt kérdésként, hátha valaki ad valami jó ötletet, ami megtetszik.

Jelenleg valami ilyesmire gondoltam egyébként, csak gránit munkapulttal, illetve több elem lenne:

[link]

2023. dec. 7. 16:23
 4/9 anonim ***** válasza:

En biztos fogantyusat vennek, sokkal praktikusabb.

Es a lehfontosabb a minoseg. A munkalapnak is.

2023. dec. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez magasfenyu? Atkozni fogod a napot, amikor megvetted.

Nem praktikus szerintem, kiveve akkor, ha nem hasznaljatok valojaban a konyhat, csak disznek van :D

Akkor persze mutatos.

2023. dec. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
5-ös: miért? Én épp most akarok magasfényűt venni. :)
2023. dec. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mert minden meglatszik rajta. Picit is hozzaersz, lenyomatos, foltos lesz, nehez csikmentesen takaritani es akkoris kb 1 percig lesz szep :D

Ha esetleg gyerekeid vannak vagy terveztek, akkor maga a pokol.

Anyukamnak van, csak innen a tapasztalat. Nagyon megbanta.

2023. dec. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Más is így gondolja! :o

Ez nem hangzik jól!

2023. dec. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Bocsánat, az előző kérdés lett volna :)
2023. dec. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!