Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ha nincs külön nappalim hanem...

Ha nincs külön nappalim hanem csak a konyhában van egy 6 személyes asztal illetve egy három személyes kanapé illetve tv a falon nem gàz hogy csak itt tudok vendégeket fogadni?

Figyelt kérdés

A szobánkba nem szeretnék ilyen kihúzhatós kanapét mert inkább a matracos kényelmes ágyon alszunk.

Csak kíváncsi lennék véleményekre.


jan. 20. 12:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz.
jan. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is amerikai konyha van és sosem panaszkodott miatta senki. :)
jan. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Sok amerikai konyhás ház van manapság. Nem gáz.
jan. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát ez nem az a tipikus amerikai konyhás. 20 négyzetméter a konyha, világos, hatalmas boltívvel ( 2,5 M is talán)
jan. 20. 13:48
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mármint ott alvásra? Mert beszélgetni miért lenne gáz egy nem kinyitható kanapén ülve vagy az étkezőasztalnál?
jan. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mit szóljon az aki panelben lakik és minden szobát alvásra használják.

Ha valaki nem gyötri magát egy kanapén, akkor ágyra ülve fogadja a vendégeket. Ha van hall akkor legalább van valószínűleg normális étkezőasztalnak is hely.

jan. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

5 ös: nem alvásra, hanem beszélgetésre

Igen tudom nagyon sok helység kellene hogy minden jó legyen.

Konyha, külön étkező, külön nappali vagy egy nagyon nagy amerikai konyha.

De a mai világban már nagyon nehéz egyáltalán egy kicsi lakáshoz is jutni

jan. 20. 16:03
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
De miért lenne zavaró? Ha vendégségbe megyünk, csomószor az étkező asztalhoz ültetnek le, nekem az is tök oké...
jan. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hú akkor megnyugodtam. Azt hittem hogy ezért tök lenézik az embert
jan. 20. 18:19
 10/12 anonim ***** válasza:

Aki a barátod annyira, hogy meghívod, az miért nézne le bármiért. Aki meg nem az, azt ne hívd meg :) Az ember saját otthona elsősorban neki kell, hogy megfeleljen.

A mi lakásunk sokkal nagyobb volt, de a nappali egyben a gyerekszoba is volt, mert rossz volt a beosztása. Így mindig a konyhában szülinapoztunk a nagyszülőkkel vagy ültünk le teázni a barátnőimmel vagy átbeszélni valamit szerelőkkel vagy mittudomén. A nappali-gyerekszoba kanapéja meg maradt a családi társasozásra, tévézésre, xboxozásra... Eszembe nem jutott, hogy ezért bárki rosszat gondolt rólam :D

jan. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!