Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ki szeretném kérni a véleménye...

Ki szeretném kérni a véleményeteket a megjegyzésben található fürdőszoba látványtervről. Tetszik-e nektek?

Figyelt kérdés

[link]

Ez egy 360 fokos kép. Lehet forgatni.

Renováljuk a házunkat és hobbi szinten egyedül próbálom megoldani a látványterveket. Szeretnék visszajelzést kapni a munkámról. A wc, mosdó és kád helye fix.

Színkombinációban elég sokat próbálkoztam, de már belefájdult a fejem. A számomra legjobban tetszőt mutatom meg nektek.



#fürdőszoba #renoválás #látványterv #színes fürdőszoba #kis fürdőszoba
febr. 4. 21:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bejött!

Az üvegfalat én opálüvegre - vagy bizonyos magasságig mintás, nem teljesen tiszta, nem átlátszó cserélném, akkor nem kell a vízfoltokat állandóan takarítani, meg nem lesz zavaró ha valaki be akar menni vécére miközben a másik épp zuhanyzik. Nekünk épített zuhanyunk van és opálüveg, kétfelé nyíló ajtót rakattunk bele. Bevált.

de vannak nagyon jó matricák is zuhanyfülkéhez, azokat is nézegettük korábban.

[link]

febr. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szép és nagyon ügyes vagy. Csak azt szeretném megkérdezni, a férjed (vagy te, ha magas vagy) nem fogja a fejét beverni a wc-n ülve a tükör alatti polcba? Én arra biztosan figyelnék. Nagyon szép a sötétkék, a szürke, a fehér színkombináció, de nekem ehhez a barna faminta borzasztóan zavaró. De ez utóbbi csak ízlés kérdése. Amire biztosan figyelnetek kell, hogy senki ne verje be a fejét a polcba. És ahogy az első válaszoló írta, nagyon szép lenne az opálüveg is, vagy a matrica is az üvegfalra.
febr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
#2 Meg lehet szokni ha van ott polc. Olyan szekrényt vettünk ahol a szekrényajtón van a tükör, így eléggé belóg a mosdókagyló fölé. A fejünket nem szoktuk beleütni, csak a víz meg fogrém fröcskölődik rá néha és azt kell törölgetni.
febr. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Számomra is a famintás fal a furcsa.

A polc szerintem nem lóg ki annyira, hogy be lehetne verni a fejét.

febr. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors hozzászólásokat!:)

Rendben, opálüveg megbeszélve :) viszont a programban nem találok olyat, úgyhogy a tervben ilyennek marad.

Magasak vagyunk, ráhibáztál. 180+ mindketten. Mindenképp majd először teszteljük a magasságot. Jelenleg 130 cm-nél kezdődik a polc.

Szemben a famintás fal valahogy nekem is szúrja a szemem. Talán azért, mert nincs szinkronban a falak színe? Ha a fehér falat is szürkére cserélem, talán jobbat mutat: [link]

Nekem tetszik a kékhez is a faminta. Mutatok pár inspirációs képet:

[link]

[link]

Törekedni fogok majd, hogy a csempe és a bútorlap színe minél hasonlóbb legyen.

febr. 4. 22:54
 6/19 anonim ***** válasza:
45%
Nekem a színek nem tetszenek. Sem a kéknek ez az árnyalata, sem ez a sok faminta, a kettő együtt meg végképp. De ettől eltekintveaz alapkoncepció bejön.
febr. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
85%
Egyszerű letisztult bőven tökéletes
febr. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
45%
A padló és a pult/fal/polc famintája ütik egymást, hogy majdnem hasonlók, de mégse. Vagy legyen teljesen ugyanolyan vagy legyen más valamelyik.
febr. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%
#8 Ez csak egy szimulációs program, van egy eszközkészlete és abból lehet dolgozni. NYilván nem pontosan ilyen lenne amit a kérdező szeretne, csak a hangulata, a színek viszonya és a formák lesznek majd ilyenek. A való életben majd a boltok készleteiből lesz válogatva.
febr. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Én a wc fölé nem húznám ki a tükrös szekrényt, nekem furi, elég csak a mosdó fölött. Nagyobb felület, amire állandóan lecsapódik a pára és folyamatosan takarítani kell, hogy kinézzen valahogy. :)

A zuhany falnál egyetértek abban, hogy az opálos/tejüveg jobb, szintén praktikussági okokból. A többi szerintem teljesen oké.

febr. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!