Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen távolságba kell rakni...

Milyen távolságba kell rakni a konyhabútor alsó illetve felső részét?

Figyelt kérdés

A kérdésem pontosan az, hogy a felső részt milyen magasságból indítsam? Van valamilyen szabványméret?

Beszerelés elött csempéztetnem kell.


2010. okt. 30. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Alsó rész szabványmagassága 90 cm.Innen indul a csempe.

A felső részt 60 cm-re kell rakni, az alsó tetejétől szabvány szerint.Ezért szoktak ajánlani 10 vagy 20 cm-es csempét mert akkor szépen sorba lehet rakni nem kell vágni.

2010. okt. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Anni97 válasza:
Szerintem is pont ugyanannyira amit az első válaszoló mondott:p
2010. okt. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány polcos a felsörész, de én ugy raknám, hogy kényelmesen elérjem a felsö polcot is. Bŕr én magas vagyok, nincs ezzel probléma, de anyának olyan magasra rakták, a 2polcos felsö részt, hogy alig éri el! Mi meg a szekrényélébe verjük a fejünket, ha a pulton csinálunk valamit! Szoval ezt is vegyétek figyelembe!
2010. okt. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én javaslatom a következő: helyezzen fel valaki, mondjuk a párod, egy deszkát oda, ahova a felső szekrényt tippelitek. A szélessége egyezzen meg. Te pedig próbálj meg alatta mosogatni.

Anyámnál nagyon rosszul sült el ez a szabvény dolog, mivel szélesebb a felső szekrénye az átlagnál, így ha nála mosogatok, állandóan beverem a fejem, elég idegesítő. A párommal már a fent leírt módszert alkalmaztuk és bevált.

2010. okt. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ne a szabványra hallgass, hanem a saját igényeid szerint alakítsd ki, te fogod használni, így elkerülheted a későbbi bosszúságokat főzés mosogatás közben. amit előző írt az tök jó tipp.
2010. okt. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!