Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Padlószőnyeget méretre szegetv...

Padlószőnyeget méretre szegetve lehet normál szőnyegként is használni?

Figyelt kérdés

Pl ha Diegoban vágatunk és beszegetünk egy 3x3m-es szőnyeget, akkor azt le lehet csk úgy tenni a laminált padlóra, vagy nem szokás ilyet csinálni?

Ha igen, gondolom nem árt azért valahogy rögzíteni?


2010. nov. 4. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk is így van. Nem kell rögzíteni mert gumis a háta. Olyat keress aminek ez a gumis akármi van a hátoldalán, szóval nem csúszkál. Kicsit ez drágább. Nem tudom a hivatalos nevét, de a boltban fogják tudni.
2010. nov. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a Diegoból van ilyen szőnyegem. 1 nap alatt elkészítik és a kimaradt szőnyeget is odaadják, ha úgy adódik.

A szőnyeg 4 sarkára kétoldalt ragadós szalagot vágtam és így nem csúszkál. Irodai szék alá vágattam különben, mert a hülye műanyag kerekei kikezdték a hajópadlóm. :(

2010. nov. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi!
2010. nov. 4. 14:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyenek vannak egy kivétellel mindenhol a házban. Sokkal olcsóbb és ha valami szépet választasz, senki soha meg nem mondja, hogy az padlószőnyeg lett volna eredetileg. Pl. mostanában jelent meg náluk a shaggy is, mindenféle színben és nagyon jó minőségben, elérhető áron. Általában ekkora méret már nem csúszkál könnyen, de lehet alá kapni csúszásgátló gumihálót, az tényleg megfogja, ha mégis csúszna.
2010. nov. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!