Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színű legyen a szobám...

Milyen színű legyen a szobám meg a szőnyegem? 16 éves lány. írjatok minél több véleményt!

Figyelt kérdés
Elég nagy szobám van (kb.3,5x3,5m), két nagy ablakkal szoval világos a szoba, világos a bútor, a függöny világos narancssárga és nem tudom milyen legyen a fal színe (egyszínűbe és kétszínűbe is gondolkoztam már) elég beválalós vagyok szinek terén, milyen színösszeállításokat tudtok mondani, és milyen legyen a szőnyeg?
2010. nov. 5. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát ha bevállalós vagy,akkor szerintem megpróbálhatnál egy élénk zöld színt,jó kis üde kinézete lenne a narancssárga függönnyel. A szőnyeg pedig lehetne narancs,vagy zöld,vagy a kettő együtt,vagy valami barnás-bézses.


25/N

2010. nov. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem 2 színű legyen. fekete és fehér.
2010. nov. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nekem az otthoni szobám fala zöld volt és a szőnyeg is .A függöny nekem élénk narancssárga volt és szerettem.A zöld nagyon jó szín,megnyuktató!De volt már halvány narancs is az a szoba és úgy is jól nézett ki....milyen színeket kedvelsz?
2010. nov. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
rózsaszín-lila
2010. nov. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

A rózsaszín-lila kombó nem nézne ki valami jól narancssárga függönnyel... Mivel azt mondod világos a szoba, egy sötétebb zöld nagyon jó választás lenne. Én azt a falat ahol az ablak van, világosra hagynám(fehér), hogy a zöld ne legyen nagyon nyomasztó.. így még nagyobbnak, levegősebbnek tűnne a tér. Ezt én leginkább hajópadlóval, parkettával tudom elképzelni.


Az is szuperül mutatna, ha a szőnyeg lenne sötétzöld, két fal narancssárga, kettő pedig fehér

(nagy híve vagyok a falak részben fehérre hagyásának, nagyon vagány, fiatalos, modern, szabadon lehet dekorálni)

2010. nov. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát narancssárga, sárga, zöld, rózsaszín, lila színeket nagyon kedvelem!!!
2010. nov. 5. 19:20
 7/8 anonim ***** válasza:

Valami sárgás okkeres fal. Padló meg bézs, bordó vagy fekete, utóbbit csak akkor javaslom, ha rendmániás vagy, vagy anyukád vagy valaki. XD

Az élénkzöld is klassz, de mivel gondolom nagyrészt ebben a szobában élsz, nem javaslom, meg eléggé kötött szín, és hogy szép színe legyen, drága lenne nagyon. :D

Bár nem értem teljesen, ha festés meg szőnyegcsere lesz, miért ragaszkodsz a függönyhöz, pár ezerért lehet venni, ilyen tételnél meg már fel se tűnik kb... XD Világos bútozhoz mondanám a lilát is, de a függöny nagyon ütné :D

2010. nov. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Sötétebb n. Sárga fal fehér szőnyeg

Lime színű fal, lila szőnyeg

Babakék fal barna szőnyeg

Fehér fal piros szőnyeg

Majd ha kifestetted és megvan a szőnyeg is mond el milyen lett :D

2015. nov. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!