Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Akinek amerikai konyhája van,...

Akinek amerikai konyhája van, megbánta?

Figyelt kérdés
A szagok miatt kérdezem.Köszi
2010. nov. 23. 13:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
27%
Nagyon jó minöségü, kivezetett csövü és nagyobb teljesitményü elszívó feltétlen szükséges, egyébként van elönye is meg hátránya is.
2010. nov. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

És ha hiperszuper az elszívó,akkor nem lesz büdi a nappaliban a függöny,kanapé?

ELőnyök,hátrányok?

2010. nov. 23. 13:58
 3/17 anonim válasza:
25%
Nekünk olyan van és mindenben elégedett vagyok vele. tényleg nagyon jó.
2010. nov. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
39%
Nekünk anno amikor az elszívót kerestük az egyik üzletben mondta az üzletvezető, hogy akármilyen jó minőségű, nagy teljesítményű, drága elszívót veszünk, akkor is lesz szag a lakásban, ha mondjuk bundáskenyeret vagy rántotthúst sütök! Mondta,hogy ő is megvette anno a legdrágábbat 100 ezerért, és rögtön megcsapja az illat az ajtóban, ha asszony ilyeneket süt!:)) Legalább normális volt és nem akarta ránktukmálni a legdrágábbat. Mi közepeset vettünk, és jó, de tényleg lehet érezni a lakásban a húst rántok. De én még nem vettem észre,hogy a nappaliban a bútor kaja szagú lenne. Bár én,ha ilyeneket csinálok mi kinyitom a konyhaablakot!
2010. nov. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
40%
Mi nem bántuk meg ,az elszívó segít de valóban nem vesz ki mindent ,de a kanapén nem érzek "kajaszagot":) Szerintem jó mert ha főzök-sütök akkor is együtt vagyok a családdal ha meg nem akkor szép tágas környezetben vagyunk. Jó! Nekem bejön:)
2010. nov. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
42%

Engem mndjuk idegesít, hogy nem hallom a tévét ha a párom mosogat, vagy főz, és megy a páraelszívó, vagy csak a mosogatógép zúg,vagy a kenyérsütő.

Ha nem mosogatunk el mert nem marad rá idő agyonvágja a nappalit.

Amúgy jó a nagy tér.

2010. nov. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
28%
Mi ezt úgy oldottuk meg hogy van egy harmonika ajtó amivel főzéshez stb behúzható ,így elválasztom a teret,és a nappali részben lévőket nem zavarja sem a zaj ,sem a tömény kajaszag
2010. nov. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
28%

Ja igen a szagok megszokhatók, szerintem a nem amerikai konyhából is kiszöknek a szagok ha olyat főz az ember.

ugyhogy mind1:)

2010. nov. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
14%
Gyorsan szellőztetek, így valamit segít, de ha mégsem, akkor utálom, hogy ha kajaszagú lesz a ruha.
2010. nov. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%

ha még nincs kész teljesen a ház, én úgy tervezném, h betennék egy hatalmas tolóajtót a konyha-étkező és a szoba rész közé, így talán kevesebb szag megy be.

na meg persze érdemes jó nagy ablakot betenni, és jó minőségű páraelszívót.

2010. nov. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!