Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Textilbőrről tapasztalatokra...

Textilbőrről tapasztalatokra lennék kíváncsi?

Figyelt kérdés

Mennyire tartós?

Tisztítás?

Kirepedezik?

Egyéb észrevételek.


2010. dec. 20. 12:10
 1/5 anonim válasza:
100%
3 éve vettünk egy textilbőr sarokkanapét, kávébarnát. Nagyon szeretem, mert csak letörölgetem nedves ronggyal és kész. Havonta 1x pedig textilbőrtisztítóval. Nem fakult ki, és nem repedezett még sehol sem, pedig napi szinten nyüstöljük, van 2 gyerekem is. Nekünk bevált.
2010. dec. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értem köszönöm a választ :)


Árkategóriáját lehet tudni? Nem a pontos ára csak nagyjából :)

Mert több helyen olvasgattam hogy van ami szétrepedezik hamar van ami sok év után is szép puha marad :) De az árakat sajnos nem osztotta meg senki :(

2010. dec. 20. 13:25
 3/5 anonim válasza:
100%
Nem titok. Kikában vettük akcióban 99.000-ért, az eredeti ára olyan 130.000 Ft.
2010. dec. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Okés köszi :)

Akkor megnyugodtam :)

2010. dec. 20. 13:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi is 130ezerért vettük, de ausztriában, a Lutznál rendeltük meg. Szeretem, mert tényleg csak letörlöm és kész, nincsenek kiszedhetetlen foltok, ha ráborul a kakaó (gyerek is van), csak letörlöm, nem szívja be és nem büdösödik át az egész. A karfáknál egy kicsit már kifakult (eredetileg terrakotta, a tenyerünknél, gondolom az izzadtság miatt, kicsit narancsosra váltott), de sehol sem repedezik, pedig már 8 éves. Ha lecseréljük, megint textilbőrt fogunk választani.
2010. dec. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!