Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mivel dekoráljam az ágyam...

Mivel dekoráljam az ágyam feletti nagy és üres falfelületet?

Figyelt kérdés

Kinek, mi található az ágya felett, dekoráció gyanánt?

Polcot és falmatricát nem szeretnék. Vettem egy szép képkeretet, de elég kicsi és olyan elveszettnek hat azon a nagy felületen. Igazából szerintem még egy A/4-es kép is kicsinek tűnne, mert régi, nagy belmagasságú a ház.


2011. jan. 14. 09:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Tegyél fel, egy nagy poster. A tapéta boltokban válogathatsz, vagy az IKEÁ-ban.
2011. jan. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy polc van, afelett pedig egy nagy poster. Auchanba vettük.
2011. jan. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
TÜKRÖT!!
2011. jan. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Festett minta. Kézügyesség kell hozzá.
2011. jan. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Menj be kenderboltba, vagy horgászboltba,vegyél 1-2 m2 hálót,aminek 3~4 cm a lyuknagysága,lazán felrakod,és mögé 1-2 plüssfigura,vagy csillag,esetleg szív alakú díszpárna...
2011. jan. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem egy szabad cm sincs szabadon a falon, szóval az ágyam felett is képek, firkák, poszterek(régebbről) vannak... :D Már csak a lambéria és a parketta nincs szétragasztgatva/szétfirkálva... :D

18L

2011. jan. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen stílusú bútorokkal van berendezve, ill. hogy te melyik korosztályhoz tartozol. Jó ötlet a poszterből egy tájkép vagy virág-csendélet. Esetleg keretezve és nem felragassztva. De lehet egy keretezett goblein-kép is, ha a berendezéshez az illik. Láttam már olyat is, hogy azt a falat fehéren hagyták és Vasarely két lovát festették oda feketével.
2011. jan. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Jó kis képkeretek egymás körül - ötletesen felrakva - vagy tükör, esetleg vmi fából készült nagy maszk, ilyesmi...
2011. jan. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem az ágyam felett a narancssárga falamon egy hatalmas Jägermeister felirat van logoval együtt:)
2011. jan. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!