Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A rugós, vagy a szivacsos...

A rugós, vagy a szivacsos franciaágy jobb?

Figyelt kérdés
2009. febr. 3. 11:34
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Szivacsos. Abban nem ugrálnak és nem mennek tönkre a rugók, a férjem térde épp most sajog miattuk..:)
2009. febr. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Nekünk rugós van. Nincs vele semmi gond, jól alszunk rajta. De most, hogy már tapasztaltuk én szivacsosat vennék, ha most venném. Nekem az vele a gondom, ha a férjem megfordul alattam is mozog a rugó. A szivacsosat is könnyű kifeküdni egyébként.
2009. febr. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
A szivacsos jobb, mint a rúgós, igaz keményebb, de jobban ki tudja magát pihenni az ember, mert a rúgó egy idő után nagyon tud nyomni itt is, ott is!
2009. febr. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, igen! Tényleg ám, a földrengés effektus! :) Bár a férjem nagystílűen bónusz ringatásnak nevezi, amikor ő forgolódik, én meg dobálódom...D
2009. febr. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Nekem rugós van, és ez nagyszerű! Ha nem száz éves, akkor jónak kell lennie a rugónak, tehát ott támaszt, ahol kell, kényelmes, egészséges -> ami a legfontosabb!!!

A szivacsosat sokkal hamarabb kifekszi az ember! Hamarabb tönkre is megy!

2009. febr. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Én a szivacsosra szavazok.Nekünk van mind a 2, és a szivacsos kényelmesebb!(nekem)Én nem szereten a rugósat a már előttem írt okok miatt, és még hozzá tenném hogy iszonyatosan nyikorog egy idő után, főleg mikor nem alvásra használja az ember! :)
2009. febr. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

nekunk szivacsos van, ami nagyon jó.. nem is szeretek máshol aludni.


szerintem szivacsosból is van rossz minősegu, ahogy rugósból is van jó minőségű, szóval nem "eskuszom" a szivacsosra, nekunk nagyon jó szivacsos van, az tény, de szerintem rugósból is talalhatsz jó minosegut. nezz korul, batran probald ki oket butorboltokban :)

2009. febr. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Nekünk rugós volt eddig is, és most is rugósat készülünk vásárolni, csak nagyobbat. A lényeg, hogy ne Bonell, hanem zsákrugós (táskarugós) legyen, és ha lehet, minél több rugó jusson négyzetméterére. Egyáltalán nem érzem, ha éjszaka a férjem mocorog, és mivel vastag szivacsréteg fedi a rugókat, nem kényelmetlen. Hat éve vettük kb. és bírja a strapát. A szivacsos is jó, de úgy tudom, ahhoz a legjobb rugalmas ágyrácsot választani. A lényeg mindenképp az, hogy minőségeset és a testsúlyodnak megfelelőt választj.
2009. febr. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Helló!

Azt mondom, ne spórolj a pihenéseden!

Ágykeretes franciaágyat vegyél.(matrac nélkül)

A matracot ne boltban vásárold,hanem csináltasd kárpitossal.

Epedás matrac 100évig jó.Ráadásul a sulyodra készítik.

Ha akarod a "bonuszringás" is kiküszöbölhető ha két darabból csináltatod.

Ha mégis a bolti mellett döntesz figyeld a terhelhetőségét. Sokan ott rontják el a matracvásárlást,hogy megveszik a legolcsóbbat de azt nem nézik meg,hogy csak 60Kg.-ig terhelhető.

Persze,hogy tönkre megy ha 80Kg.-mal terhelik naponta.

2-3hónap után kidobhatod mert nem rendeltetésszerűen használtad. Remélem segítettem!

2009. febr. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!