Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hálószoba festés. Milyen...

Hálószoba festés. Milyen színű legyen?

Figyelt kérdés
Kicsi a helyiség, elég sötét, nagy bútorokkal. De nem tudom, hogy a hálóba világos szín mennyire illik. Szerintetek milyen illene, világos vagy sötét annak ellenére, hogy akkor az összhatás sötét lesz és kicsinyíti a szobát?
2011. jan. 24. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp valami nyugtató szín.Szerintem nem gond ha a háló világos színű.Jó színek a lila(ha világos akkor az orgona nagyon szép),szürkészöld,barack,mondjuk azt se ártana tudni,hogy ffi v nő az illető.Nekem tetszik a lila háló,de párom meg se akarja hallani,ezért szürkészöld lesz...:D
2011. jan. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mindenképpen világos színű legyen, mert még zsúfoltabbnak, kisebbnek fog tűnni a szoba.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. jan. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A 2. és a 4.nagyon jók.Főleg a lila,hmmm.Meg kell győzzem páromat :D
2011. jan. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az jó ötlet, h választasz egy neked tetsző színt, az ablakkal szemben lévő falat lekened vele, a többi lehet fehér, vagy törtfehér.

van benne szín, de mégsem szűkíti a teret

2011. jan. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A halványlila nekem is tetszik. Köszi szépen :-)))
2011. jan. 24. 12:55
 6/7 anonim ***** válasza:
az enyém is kicsike, 9 négyzetméter és halvány sárga. nagyon kellemes
2011. jan. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Enyém is kicsi de piros és az ágy felett van egy fekete-fehér tapéta, budoár jellege van, de hát hálószoba, nem kell nagynak és világosnak lennie.
2011. jan. 28. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!