Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Van valakinek az otthonában...

Van valakinek az otthonában búbos kemence?

Figyelt kérdés
Nekünk van egy használaton kívüli kemencénk, és arra várnék ötleteket, hogy hogyan lehetne kihasználni dekorációs szempontból?
2011. jan. 26. 11:39
 1/6 komasa ***** válasza:
Egy szép fehérre meszelt búbos kemence önmagában szép. Szerintem akkor az igazi, ha van mellette egy kis vágott fa, ropog benne a tűz, esetleg sül a pogácsa, lepény, kenyér... Az úgy a legszebb, ha használatban van. A melege, az illata, a tűz ropogása... Én rendeltetés szerűen használnám, ha lenne.
2011. jan. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tudom miről beszélsz, mi régen még hurkát is sütöttünk benne....Istenem....

Az a lényeg, hogy ilyen módon már nem lehet kihasználni, csak a szoba sarkában fehérlik, csupaszon. De azt hiszem, hogy a szélére könyveket fogok sorakoztatni ha más nem jut eszembe, vagy ha valaki nem ad egy jobb tippet.

2011. jan. 26. 12:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen a szoba, szerintem érdemes lenne kifesteni. A formájából adódóan én tuti egy földgömbszeletet csinálnék rá, ilyet tuti nem találsz máshol :)

A padkájára meg párnát, hogy lehessen rajta ülni, feküdni.

2011. jan. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ha ha utolsó kommentelő tök jó vagy, ugyanis kék színű a szoba fala...

Egyébként feküdni nem lehet rajta, mert keskeny a széle, de a párna nagyon jó ötlet.

2011. jan. 26. 19:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha van egy ilyen hasznos cuccod, miért nem használod? Újra kellene rakni? Én biztosan összeszedném rá a pénzt helyedben. Nincs jobb, finomabb a kemencében sült finomságoknál!

Keresd meg őt: [link]

Most keres helyszíneket (illetőket), akik szeretnének kemencét építeni. Biztosan megtudsz vele állapodni egy baráti árban, szerintem.

2011. jan. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

És nemcsak a finomságok miatt olyan jó, hanem az a meleg...

DE! Már nagyon régen nem használtuk, és a szoba ahonnan nyílik a bejárata, be van építve bútorokkal, szőnyeggel. Azt viszont ne tuddd meg, mennyi piszokkal jár kitakarítani egy ilyen kemencét.

Egyszer majd úgyis kifogom próbálni, ugyanis imádok kenyeret sütni. Mi régen sütöttünk benne hurkát is... nna, most összefutott a nyál a számban.

Ezeknek az ételeknek a zamata utánozhatatlan.

Köszönöm mkindenkinek, hogy válaszolt.

2011. jan. 29. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!