Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Forgószék (Tesco-s, olcsóbb...

Forgószék (Tesco-s, olcsóbb fajta) ha leülök össze vissza hintázik, ki van gondolom lazulva ami az ülést egyenesen tartaná. Lehet állítani hogy hátra tudjak dőlni de alaphelyzetben is mozog. Tudok vele csinálni valamit?

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fordítsd meg a széket és elsősorban húzd meg az ülésvasat rögzítő imbusz csavarokat. Lehet, hogy már ez is segít. De lehet, hogy a menetek is elnyíródtak és nem lehet meghúzni a csavarokat... Nekem is van ilyen székem, de nekem szabályszerűen letört a tartócsonkról az ülésvas én meg hanyatt borultam a földre, a lábaim az égbe... jót nevettünk:) Egy ügyes lakatos meghegesztette, most megint jó - egy darabig.
2011. febr. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
(Tesco-s, olcsóbb fajta)hát igen.
2011. febr. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Itt nézz széjjel, ha fontos a javítás.
2011. febr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szóval itt:

[link]

2011. febr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!