Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen festékkel jön ki a...

Milyen festékkel jön ki a legolcsóbban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy 17 éves lány vagyok, nem sokára festés előtt áll az egész házunk. Jelenleg fehér a szobám, és marad továbbra is fehér, viszont kicsit szeretném feldobni az egyik falamat.


Az jutott eszembe, hogy az ágyam és az asztalom melletti falra (egymás mellett van az ágy és az asztal) fröcskölni szeretnék többféle színű festéket, szép élénkeket. Vagy esetleg kézlenyomatokat csinálnék a falra. (szerintem illene a szobámhoz, a szőnyeg, ágy zöld, szekrény zöld-fehér, a fröcsköléshez pl. zöld, kék, rózsaszín, c.sárga színeket használnék)

Ez milyen festékkel jön ki a legolcsóbban? Kb. mennyiből jönne ki? Vagy érdemesebb lenne más módszerrel csinálni ilyesmit? Mivel?


Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!


2011. márc. 23. 15:37
 1/3 anonim válasza:

jó ötletek, kézlenyomatok nekem is vannak. azt sima temperából megcsináltam és tökéletesen néz ki:D

szerintem a fröcsköléshez már valami jóminőségű falfesték kéne, abban nem tudok segíteni:)

2011. márc. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a temperával az a baj hogy nagyon átütne köv. festésnél.. nem?:S
2011. márc. 23. 16:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Diszperzitszínező. Nem tudom elég olcsó -e neked, de kiadós és mivel eleve festékhez csinálják nem fog szétkenődni.
2011. márc. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!