Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Erkély korlátjának a takarása...

Erkély korlátjának a takarása olcsón?

Figyelt kérdés
Bérelt lakásban lakunk, amihez van egy terasz is, de az a baj, hogy nagyon belátni oda az utcáról. A korlát 4 m hosszú és 1 m magas, azt szeretném valamivel betakarni, de mivel bérelt lakásról van szó, túl sok pénzt nem szeretnék rákölteni. Már vettem balkonládákat és virágokat, de azok kevesek lesznek, valami más is kellene.
2011. ápr. 3. 06:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb és legolcsóbb,ha veszel gyékényt,vagy valamilyen vastag vászonanyagot,pl.nyugágyvászon,és azt kötözöd oda.
2011. ápr. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
valami nádszövet vagy ha annyira nem fontos a dizájn, akkor turiban vegyél nagy lepedőket, és azokra varrj valami szalagot, és azzal kösd fel.
2011. ápr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A gyékény lesz a legjobb, mert azt könnyen tudod tisztítani akár kis-söprűvel, ha kell vizesruhával átmosni. Minden más anyagot örökké moshatsz: a szél ráhordja a port, az eső pedig fekete csurgásnyomokat hagy.
2011. ápr. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is valami gyékényt javaslok!

Vagy egy funérlemez odatámasztva, esetleg ha lefestve vízálló valamivel.

2011. ápr. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A gyékény lenne talán tényleg a legjobb. Szerintetek lehet már kapni, hogy még nincs itt a szezonja?
2011. ápr. 3. 23:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Sztem az egész évben kapható.
2011. ápr. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül bambuszrolót vettem, elég jól néz ki. A gyékényt pedig jópár helyen kerestem, de sajnos hiába...
2011. ápr. 4. 21:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!