Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek az Ikeában kapható...

Szerintetek az Ikeában kapható kanapék jó minőségűek?

Figyelt kérdés

[link]

Konkrétan erre a kanapéra gondoltam.


2011. ápr. 7. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Két kisgyerekes család vagyunk, nekünk is Ektorp van, 2. éve. Eddig semmi baja.
2011. ápr. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem az ektorp nagyon nem tetszik.

az enyém beddinge. imádok rajta szundítani :D többféle matrac közül választhatsz, igényeid szerint.

ülésre és alvásra is kiváló. én szeretem.


egyébként jó minőségűek és elég hosszú időre vállalnak rá garit.

2011. ápr. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
IKEA-ban, úgy mint sok más bútoráruházban is, vannak jobb és rosszabb minőségű (de olcsóbb) bútorok. Azért a nagytöbbség bírja a gyűrődést és modern, fiatalos. Érdemes vásárlás előtt alaposan megnézni.
2011. ápr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Bár már régi a kérdés és neked már lehet nem is aktuális, de azért leírom mert hátha valaki rákeres és segíteni fog neki.


Én nagyon csalódtam az Ektorp kihúzható kanapéban, ez az egyik legdrágább és olyan iszonyat rossz rajta aludni, hogy hihetetlen. azon kívül az egész fél éven belül szétesett (ágygép, matrac-pedig nem volt a matrac sem olcsó) ami jó, hogy az ikea kérdés nélkül visszacseréli vagy le lehet vásárolni, így mi vettünk utána egy beddinge-t na az iszonyat jó, kényelmes, tényleg annak van a legtöbb köze a normál ágyakhoz.

2011. nov. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez a kanapé kihúzható?
2011. nov. 20. 00:25
 6/7 anonim válasza:
A linkelt kép konkrétan nem, de az ektorpnak van kinyithatós kanapéja is. Nekünk olyan volt, de az egyik legnagyobb csalódásom eddig :(
2011. nov. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 BiTOPro97 ***** válasza:
Az a komoly kérdés, hány évig tervezed használni, és milyen igénybevétel mellett.
2016. márc. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!