Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Tetőtéri ablakra milyen...

Tetőtéri ablakra milyen függöny megoldást ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Mivel nem lehet szunyoghálót tenni tetőtéri ablakra, és nálunk sok a darázs, szúnyog, légy... azt szeretném megtudni milyen megoldások vannak arra, hogyha kinyitom az ablakot egy kicsit szellőztetni akkor is ott legyen a függöny , majdnem mintegy "szúnyogháló", hogy ne tudjanak "beszáguldani" olyan könnyen a rovarok!

Hogyan lehetne ezt megoldani?


2011. ápr. 13. 09:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne szúnyoghálót feltenni? Egy felhúzható, rolós szúnyogháló szerintem megoldaná a problémádat. Redőnyös cégek megcsinálják, az ilyesmi nem is egy ökör ára.
2011. ápr. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm házilag csinált rá szúnyoghálót, már nem emlékszem pontosan, hogy volt, de működött:)
2011. ápr. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Elnézést! Rosszul fogalmaztam!

Tudom, hogy lehet kapni tetőtéri ablakhoz is szunyoghálót, mikor vettük az ablakokat akkor meg is néztük, de már akkor láttuk, hogy az nem sokat ér! Azon nagyon könnyen bejönnének a bogarak! Ezért érdekelne valamilyen más megoldás!


Előre is köszönöm a válaszokat!

2011. ápr. 13. 10:06
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Nálunk a beépített rolós van, nem jön be egy szúnyos sem.
2011. ápr. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem is lehet szúnyogháló, vagy belülre rolós, vagy ami olcsóbb, az a tépőzáras, belülre tedd a ragadós részét, és amikor kinyitod az ablakot, utána csak feltépőzárazod a szúnyoghálót.
2011. ápr. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem olyan szúnyoghálóm van amit az ablakkerethez kelett tépőzárazni szinte. méretre lehet vágni. szeritnem oda is elmenne, csak uyge akkor en mtudod kidugni a fejed, ami a tetőtéri ablak egyik lgjobb része xD
2011. ápr. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 t.ili válasza:

De a függönyt fel tudod rakni,ugye?

Ha igen,akkor talán jobb megoldás lenne a tépőzár helyett,ha mágnes szalagot ragasztanál az ablakra,és a függönybe,pedig belefűznél egy mágneshez jól tapadó drótot.

Úgy gondolom,mobilabb lenne!

2011. ápr. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!