Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Jók az IKEA ágykeretek és...

Jók az IKEA ágykeretek és matracok?

Figyelt kérdés
Kinek, milyen tapasztalata van velük?
2011. ápr. 28. 10:40
1 2
 1/13 anonim válasza:
61%
Ha csak aludni akarsz az ágyon, akkor jó, viszont ha valakivel közösen használod, esetleg szexelni is akarsz benne, akkor nem ajánlom.
2011. ápr. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagy különbségek vannak köztük, ezt egyébként az ár is mutatja. Van olyan keret, ami egy-két akciótól úgy meggyengül, hogy utána alig lehet ráülni, mert az ember fél, hogy szétesik alatta, de van olyan is, ami tökéletes. Ugyanígy van olyan matrac, amire ráfekszel és nyolcvan rugót érzel a hátadban, de van olyan is, ami tökéletes. Meg kell nézni, ki kell próbálni őket.
2011. ápr. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, jöhetnek még.

Egyébként a kérdésem pontosan arra vonatkozott, hogy a mindennapi életben hogyan szuperálnak, mert hiába tetszik és tűnik stabilnak, kényelmesnek az üzletben vásárlás előtt, ha otthon meg szétesik. Bár azért van a garancia...

2011. ápr. 28. 11:32
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi vettünk 3 éve 14 ezerért ágykeretet fenyőből és csináltattunk hozzá matracot.

Amikro összeszereltük a keretet a fiúk azért biztos ami biztos egy csomó csavarral rögzítették a fekvő résznél lévő léceket és még plusszban alá kellett támasztani, mert fél év múlva eltörtek.Szóval most több csavar van benn, mint fa, így viszont jó.:-)

De nem vagyok benne biztos, hogy egy másikfajta hasonló ágy is jobb,vagy stabilabb lenne.

2011. ápr. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem csak matracom van, mert olyan súlyosak vagyunk a párommal, hogy folyton azon paráznék, hogy mikor szakad le :D

a matrac kiváló, nyúzzuk rendesen már 5 éve, és eddig semmi baja, bírja a gyűrődést :D

anno 50e-ért vettük, zsákrugós Sultan márkájú. ajánlom.

2011. ápr. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk IKEA ágykeretünk van és szeretem. Nem csak alszunk benne mégsem szakadtunk még le :)
2011. ápr. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

nekünk ikeás az ágykeret, az ágyrács és a matrac is. utóbbi nagyon jó, igaz mi szivacsot vettünk, mert én nagyon forgolódós vagyok, féltem hogy a rugót egyenetlenül feküdném ki, ez szerintem jó választás volt.

AZ ágykeret 4 lábon áll, sajnos tömörebbet nem tudtunk venni, mert csak a vége felől tudok porszívózni alatta :(

na az nyikorog rendesen amikor akciózunk, mindig röhögünk is rajta, bár mostanában akkor is szokott ha csak forgolódom :/

2011. ápr. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
47%

az ikeás ágykeretek és matracok nem valami jók, egyáltalán még csak kicsit sem orok darabok..

olcsók.ennyi,

2011. ápr. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem több, mint 5 éve van ikeás ágyam, sőt igazából nyitható kanapé, de még mindig jó, pedig nyitom, csukom!

A matrac már kissé kifeküdt, de arra van garancia!

Csak ajánlani tudom!

2011. ápr. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
hát, nekem pl van galériaágyam, azon a szex olyan, hogy akár a szomszédba is átmehetnénk szexelni. mozog, hangos, recseg, ropog, baromira hangosan. de még a kiskutyám megmozdulása is zajjal jár, pedig mindig meghúzzuk a csavarokat.
2011. ápr. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!