Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Tetszenek ezek az ágyak?...

Tetszenek ezek az ágyak? Vennél ilyet a gyerekednek? Praktikus? Egyéb vélemény?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok,hogy mi a véleményetek először is az ilyen fajta ágyakról:


[link]


[link]


melyik tetszik jobban?

előre is köszi a válaszokat,csak érdekel,hogy kinek mi a véleménye erről.


2011. máj. 15. 18:35
 1/8 anonim válasza:
85%

Az 1. Hát ha van elég hely a szobában és 2 gyerek van akkor szerintem jól néz ki és nekem nagyon tettszik!

A 2. Szerintem ezt ha már nagy a gyerek és már vannak önálló gondolatai véleményei és valamiféle "rajongása" tehát szeret valamit pl. ha lány akkor hannah montana, HSM stb. akkor jó! De ezt tőle kéne megkérdezni hogy tettszik e neki az ágy meg hogy boldogan aludna-e benne. Ha nem akkor inkább az első. Nekem nagyon tettszik az 1.

2011. máj. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

:) köszi,ment a zöld kezecske.

Nekem is bejön az első.Sok hely megspórolható vele.

Most ha külön-külön elképzelünk 2 ágyat meg szekrényt + íróasztalt az már sok hely lenne,de így nagyon jó ötlet:) Főleg 2 gyerekkel:D

2011. máj. 15. 19:07
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Elméletileg praktikus az első, de gyakorlatilag elég rossz választás.

A felső ágy elég kicsi, ha jól látom, az alsó még oké, ha nincs klausztrofóbiás hajlama a gyereknek. Még a szekrény is legyen oké, bár valami megfelelő lámpáról gondoskodjatok, ha esetleg olvasni szeretne a gyerek.

Viszont az az asztal icipici és sötét, még írni se lehet rajta rendesen, mert folyton beveri az ember a kezét, most képzelj el rajta egy stóc füzetet, lámpát, tolltartót, stb.

Inkább a második, de tényleg csak akkor, ha a gyereknek stabil ízlése van, mert elég rossz móka, ha kétévente cserélheted a berendezést, meg persze azt kalkuláld bele mindkettőnél, hogy 10éves korukra legkésőbb utálni fogják, és mindenképp csere.

Nekem rendes ágyam volt meg asztalom, és teljesen jó. Volt bőven helyem mindig, és nem kellett új bútorokat venni azóta se. :D

Ja emeletes ágyról ismerősöm úgy esett le, hogy levegőt se kapott utána. :S Pedig mókás egy darabig. :D

De ha elég nagyok a kölykök, kérdezd meg inkább őket.

2011. máj. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

az emeletes jónak tűnik, de túl sötét. bár gondolom a szín a megrendelőre van bízva. az íróasztalnak pont a legsötétebb helyet választották, és ez a merőleges kialakítás nem jól használja ki a teret.


ha már emeletes ágy, akkor inkább a klasszikus megoldás, több hely marad, és szellősebb hatást kelt.


a másodikat meg hamar megunná. mi van, ha 2 év múlva már nem kalóz akar lenni, hanem autóversenyző? akkor veszel neki egy autós ágyat?


én jobban szeretem az egyszerűbb dolgokat, ha lesz gyerekem, akkor letisztultabb dizájnt választok a szobájába.

2011. máj. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

Nekem nagyon tetszenek. Bár biztosan nem vennék, mert barkácsolós vagyok és az ilyen konstrukciók iszonyúan túl vannak árazva, inkább megcsináljuk otthon. Akár a gyerekkel együtt.

Mondjuk az elsőn az asztalok tényleg elég kicsik, de ügyesen azt is meg lehet oldani (pl. mellé rakni egy polcot, ahol lehetnek a mindenféle könyvek, kacatok).


Az tényleg fontos, hogy beszélj a gyerekkel, mit szeretne, és olyat válassz, amit ha úgy adódik, később át lehet alakítani. Ilyen szempontból a második necces, nem tudom, hogy van összerakva, az lenne a legjobb, ha lenne belül egy sima ágy és csak aköré menne a hajó, hogy amikor már nem tetszik a gyereknek, akkor egyszerűen le lehessen szedni és maradjon csak az ágy.

2011. máj. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
71%
igen de az alsó ágyról lehetetlen leesni a felsőn pedig van korlát. A kis részen meg ahol a létra van onnan megint csak nehéz leesni. Az asztal lehet hogy sötét de egy lámba és kész. Vagy ha az ablaknak van háttal az asztal úgy megin csak világosabb egy kicsit. Ha a gyerek nem ugrál a felső ágyon akkor nem olyan veszélyes. Egyébként szerintem nem olyan kicsi az ágy csak a képen látszik úgy! Szerintem az alsó ágy fölé pon elfér egy lámpa. Tökéletes.
2011. máj. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nincs gyerekem:D Csak kíváncsi voltam a véleményekre amiket köszönök! Ment a zöld jelecske.

Szerintem jó megoldás úgy összességében az első,mivel 2 gyerek és jól meg van tervezve az ágy is meg minden.

Az íróasztalol nem feltétlen tanulni,ott lehet egy sz.gép vagy akármi.Szóval szerintem maga az ötlet praktikus:D

A 2. képen látható ágyról is csak a formájának a véleményére voltam kíváncsi:D szerintem is jobb egy sima ágy,nem kellenek hajó,autó,szív alakú ágyak,a gyerek kinövi,vehetünk újat.:)

2011. máj. 16. 17:56
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A hajó nem tetszik, de a kék nagyon szép.
2011. máj. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!