Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mennyibe kerül vajon egy 2m x...

Mennyibe kerül vajon egy 2m x 2.5 m-es sarokülő áthuzatása bőrrel/textilbőrrel?

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
sajnos a kárpitozás nagyon drága, szerintem 120ezerrel számolj (valakitől kb ennyit hallottam) de szerintem ha lefotózod és elküldöd egy kárpitosnak, tud árajánlatot adni
2011. jún. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is mostanában nézegettem bőröst, egy helyen találtam árajánlatot, ott ülőrészenként 25 ezret mondtak. Ülőrész: fotelnál egy, kettes kanapénál kettő, hármasnál három. Sarokülőnél gondolom, kb. 6-tal érdemes számolni.

Aztán lehet, hogy máshol olcsóbb, bár nem hiszem, mert akkor kiírnák az áraikat a honlapjukra.

Ja mondjuk ez a bőr. Textilbőrt nem néztem, de az biztos valamennyivel olcsóbb.

2011. jún. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 23. 11:01
 4/4 A kérdező kommentje:

Nekünk 7 résszel számolva a 25 000 az 175 000.-


Jelenleg szövet kárpit van a garnitúrán, bordó, csak nagyon szöszölődik, szinte naponta kell kefével végigmenni rajta, vagy porszívózni, ezért szeretném áthuzatni.

Végülis bőrrel megéri, ennyiért nem veszek bőr ülőgarnitúrát.

Hol találok én olyat, aki áthúzza? Egyáltalán ki csinál ilyet? (megnevezésre gondolok)

2011. jún. 23. 11:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!