Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol tudok lakberendezésről...

Hol tudok lakberendezésről képeket nézni? 2 szobás lakásban lakom, panel és csak 50nm. Hogyan tudom helytakarékosan berendezni? Tolóajtós erkélyen gondolkodtam. Már az is jó szerintem.

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Legyenek jó mély polcaid, amikre egy nagyobb doboz ráfér, vegyél egyszínű dobozokat pl ikeában, és abba pakolj, majd az a szekrényre, ha lehet, vegyél olyat amiben van kis izé, amibe lehet csúsztatni egy lapot maire felírhatod, hpgy mi van benne :D

Fürdőszobában legyen egy magas, de kis alapterületű szennyestartó.


Szerintem egy kis lakás titk aaz, hogy a dolgok ne szanaszét legyenek, zsúfolva, hanem vagy szép rendben vagy valami szekrényben vagy dobozban, akkor oylan rendezettnek tűnik a hely.

Én most vagyok egy nagyobb pakolás közepén a szobámban, mindent elpakolok a dobozokba amire nincs szükségem, a fiókokba a tankönyveket, a könyveket a polcokra, meg ilyenek. Kis dolgok, de nagyon fel tudnak dobni egy szobát :D

2011. júl. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első ötletei jók!

De nézz körül az Ikeában!-ott vannak kompletten berendezve kis szobák, lakások,nagyon jó ötleteket lehet onnan meríteni.Nem kell pont ott és azt megvenni,ha az ötlet megvan, a kivitelezés az már csak rajtad múlik.

2011. júl. 5. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

[link]


itt nagyon joo sok otlet van :)

2011. aug. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem ez tökre tetszett:

[link]


De itt más panelt is láttam

2012. máj. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!