Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mi a véleményetek a Hobby...

Mi a véleményetek a Hobby Decor beltéri falfestékről?

Figyelt kérdés

Valaki próbálta már esetleg? Festés előtt állunk :)

Köszönöm


2011. júl. 8. 14:51
 1/10 anonim válasza:
nekem nagyon bevált
2011. júl. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

T. kérdező!


elégedett az eredménnyel? ha azt használt végül...


csábító ára van a festéknek, de nem megy-e ez a minőség rovására?

2011. aug. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nem hittem,hogy még lesz aki válaszol :)

Végül nem mertük bevállalni ezt a festéket,úgyhogy nem tudok róla véleményt mondani. Kedves Utolsó! Ön is festés előtt áll vagy csak érdeklődött?

2011. aug. 18. 21:39
 4/10 kismama28 válasza:

Helló!

Mi a hétvégén, készülünk festeni és ezt a festéket választottuk. Ahogy végzünk, megírom, hogy milyen lett, mert én is próbáltam utána nézni, de még nem találtam választ. Sziasztok, majd jelentkezem!

2011. aug. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 kismama28 válasza:

Helló!


Mi megvettük a festéket. a Mexikói chili és a Kubai banán mellett döntöttünk! A chili-t inkább sötét téglavörösnek írnám le, a banán viszont tényleg olyan sárga mint egy banán :)

Azt kell mondanom, hogy nagyon nehéz vele dolgozni, hígítás nélkül nem lehet vele dolgozni, hiába írják azt hogy egy rétegben való használatnál nem szükséges a hígítás. Mi vettünk, hozzá, nagyon rövid szőrű hengert, ezzel fel lehetett vinni. Nagyon jól takar és kis mennyiséggel sokat lehet festeni, úgy értem, hogy a 15 nm2 falat kétszer átkentük a 2,5 l festékkel úgy hogy még maradt is belőle, és a 18 nm2 es falat is kétszer festettük, igaz itt már elfogyott a festék teljesen, de szintén 2,5 l-t használtunk! Összességében én azt mondom, hogy jó festék, ha türelmes vagy és van időd kifesteni a szobát érdemes megvenni. (ezt azért így írtam, mert annak idején hérával festettük a szobát, szintén két színt használtunk és egy nap alatt végeztünk, most viszont másfél napig tartott a festés, pedig nem nagy falfelületről beszélünk, de ki kellett ismernünk a festéket :)! Egyébként úgy döntöttünk, hogy a másik szobát is Hobby decor színes beltéri falfestékkel festjük a közel jövőben! :) Ha sikerül képet feltennem akkor még jelentkezem! Remélem segítettem!

2011. aug. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy leírtad! :) Legközelebb majd lehet kipróbáljuk :)
2011. szept. 14. 15:02
 7/10 anonim válasza:
Látom a bejegyzés nem a legfrissebb, de azért kíváncsi lennék, hogy mennyire vált be ez a Hobby Decor festék? Tényleg olyan jó a kopásállósága?
2013. ápr. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel, mert azóta sem festettem ki azt a helyiséget :D
2013. ápr. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kismama28 válasza:

Sziasztok!

Mi, amint azt már írtam, használtuk és bevált. 2011-ben festetünk vele és a színe még mindig nagyon élénk, igen, jó a kopásállósága!

2014. febr. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
polifarbe terméke jóóó féle! a twist color is nagyon jó! jó vele dolgozni!
2015. máj. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!