Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Sarokkanapé mindennapi alvásra?

Sarokkanapé mindennapi alvásra?

Figyelt kérdés
A neten azt olvastam, hogy egyik sem állandó alvásra való, mert hogy az nagyon megterheli.. Személyes tapasztalatok?? Köszi 17L
2011. júl. 17. 16:19
 1/8 anonim válasza:
Egyszer-egyszer tűrhető, de állandó alvásra szerintem kényelmetlen.
2011. júl. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

bizony. vegyél normális, mindennapi alvásra alkalmas ágyat, vagy kanapét.


konkrétan tudnál linkelni, h milyen sarokkanapéra gondoltál?


nekem ilyenem van, néha alszom rajta, és nagyon jó: [link] igaz, ez nem sarok, hanem klasszikus kanapé.


van rendes ágyunk is, de ha az uram nem itthon tölti az éjszakát, akkor kanapés alvás van :)

2011. júl. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én ilyenen alszom évek óta.

Szerintem egyáltalán nem kényelmetlenebb akármelyik másik ágynál. De ami gaz, az igaz, a kihúzható résznek a szélső tartó fa léce meggörbült. Tökéletesen vízszintesnek kéne lennie, ehelyett, a közepénél van egy íve. Ezt egy pléddel szoktam kitömni. Így alvás közben észre sem veszem. Csak persze ágyazásnál emiatt több a macera vele.

2011. júl. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én ággyá nyitható sarokkanapén alszom 10éve és imádom.
2011. júl. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Aki rendes normál ágyban alszik, annak baromi kéynelemtlen és tényleg nem egészséges, mert nem az alvás a fő funkciójuk mint egy hiper-szuper matracnak.
2011. júl. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nyilván én is ággyá nyitva értettem.
2011. júl. 18. 19:08
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
Nem csak hogy a kanapenak nem jo, de a Te hatadnak, gerincednek sem egeszseges hosszu tavon.
2011. júl. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 LViktória válasza:
Az alvás nagyon fontos. A kényelmes, jó matrac szintén kincs. Ha kicsi a hely a lakásodban, inkább nézz más megoldás után. Ha 10 év után valami baja lesz a gerincednek, hiába szídod a sarokkanapét...
2011. júl. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!