Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mivel lehet a penészt megállít...

Mivel lehet a penészt megállítani?

Figyelt kérdés

Kétszer már lekentem a falat mészfestékkel, de függőleges csikokba penész jön elő mindig, bár nem vagyok benne biztos, hogy az, de közelebbről nézve mintha sötétzöld lenne.

Mikor csiszoltam nem vettem észre, hogy gond lenne vele (penészes lenne.


2011. júl. 25. 21:24
 1/7 Futurare válasza:

Tedd ki előtte az elakadásjelzőt.


Igazából semmivel. Lehipózod, újrafested és úgy próbálod csinálni, hogy minél szellőzöttebb legyen a helység.

2011. júl. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A penészedés okát kellene kideríteni. Az állandó festegetés csak tüneti kezelés. Egyébként nem érdemes drága penészeltávolítókat venni, a sima hypo is megteszi a falra permetezve.
2011. júl. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod ezt mindig csinálni szigeteld le azt a falat és nem fog elő jönni.
2011. júl. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én Well done penészeltávolítót vettem, használt!kb 600 ft volt.
2011. júl. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hipót?

Mégis hogy?

A szinezett festett falat mosni?

2011. júl. 25. 23:43
 6/7 A kérdező kommentje:
Meg persze furcsa az egész, mert elötte nyomy se volt penésznek.
2011. júl. 25. 23:48
 7/7 Hungy ***** válasza:

Meg kell találnod a penész okát, mert anélkül hiába szenvedsz vele. (Ahogy itt feljebb tanult kollégám már említette.)

Elég hosszú lenne most itt elmagyarázni, inkább adok pár linket, amiből mindent megtudsz, amit a témáról tudni érdemes:

[link]

[link]

[link]

2011. júl. 26. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!