Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Fiatal felnőttként ciki...

Fiatal felnőttként ciki mesefigurákat festeni a falra?

Figyelt kérdés
Most sima fehér, frissen festett, és egy barátnőm szerint ennyi idősen már ez ciki, meg hogy most egy tiszta, elegáns lakásunk lett, és ez elrontaná. South park, Futurama, Family guy, Charlie the unicorn és hasonlókat festenénk fel, de most elbizonytalanodtam. Szerintetek?
2011. aug. 22. 20:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jó (bár az utolsót nem ismerem, a South Parkot meg nem szeretem).
2011. aug. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mikor elolvastam a kérdést egy kicsit megijedtem, mert ilyen Walt Disney-s figurákra gondoltam, de így már más. :)

Maga az ötlet nagyon aranyos, egyedi!

Viszont jó lenne tudni, hogy a szobában milyen stílusú bútorok vannak. Ha azok tényleg elegánsak, akkor ne rontsátok el. Túl nagy lenne a kontraszt.

2011. aug. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Hát, szerintem egy kedves Disney-figura jobb, mint pl egy South Parkos figura, meg egyéb ökörség... a régebbi disney-s mesékben legalább volt valami mondanivaló, báj, tanulság... de te döntöd el. Ha illik a környezethez, akkor miért ne?
2011. aug. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
75%
szerintem olyanná alakítsd a lakásod, ami igazán tükrözi a személyiségedet.
2011. aug. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31%

2. vagyok.

Itt egy fiatal (valószínűleg) belevaló felnőttről van szó, és az ő szobájáról. Nem egy babaszobáról?

Kit érdekel a báj, és a tanulság.

Ha bemennék a szobájába és ott lenne a Family guy, tuti behalnék a gyönyörtől.

De ha a kis hableány nézne rám, oda is hánynék.

2011. aug. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
Na látod, kedves utolsó, ez a baj. Én felnőttként is néha el tudom sírni magam egy disney-mesén, nagyon szépek a dalaik, stb. De hát ma az a divat, hogy keménységet mutassunk kifelé, hogy mi ilyen meg olyan kemény meg vagány gyerekek vagyunk... ízlések és pofonok. Ha már te is megjegyezted a saját véleményedet, vettem én is a bátorságot hozzá, ne vedd személyes sértésnek.
2011. aug. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Most néztem a bútorokat, leginkább eklektikus. Két nagy bőrkanapé van, ezek elegáns formájúak, viszont citromsárgák. Egy íróasztal és egy könyvespolc van, ezek olyan semmilyenek, meg a zongora, meg egy leginkább country stílusú étkezőasztal. A fehér mellett a citromsárga és a kávészín dominál. Nem tudom eldönteni, hogy összességében elegáns-e. Leginkább olyan, mint egy farmer, zakóval :D

20:53 elvi problémám nem lenne a Disneyvel sem, de mivel ez a párommal közös lakásunk, ezért gondolom, hogy olyasmit kell a falra festeni, ami hozzánk kötődik, és amit mindketten szeretünk. Az meg ezek :)

2011. aug. 22. 21:09
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia 20:53, értem, amit mondasz, és én is szeretem a Disney meséket. Bátyám gyerkőceivel rengeteget megnéztünk, és sokkal értékesebbek, mint a mai lövöldözős, arrogáns mesék. Viszont ha a szobámról lenne szó, akkor túl gyerekes lenne Disney figukar felrakni.

Amiket a kérdező írt olyan alakok, akik már a puszta látványukkal megmosolyogtatják a vendéget. Pont azért mert... hát milyen őrültség, nem? :D

Szégyellem, hogy nekem ez anno nem jutott az eszembe.

2011. aug. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Természetesen az én gyomrom is előbb venné be a south parkos figurákat pl egy gyermektelen felnőtt lakásában, mint a Disney-t, én leginkább a "már megijedtem" dolog miatt írtam le a véleményem. A kedvencem az oroszlánkirály, nagyon jól el tudnám képzelni egy szabad falon a mese egyik legszebb pillanatát, akár sorozatképekben is: ahogy Simba halad a trónszirt tetejére, majd elbömböli magát :) szépen lerajzolva, lefestve nagyon szép tud lenni, és nem feltétlen gyerekes. A kérdező által említett figurák persze leginkább a viccet, lazaságot sugallanák, semmi bajom velük, csupán a második válaszoló megnyilvánulásával volt bajom :)
2011. aug. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Utolsóelőtti vagyok.

Én voltam a 2. :(

Csak elfelejtettem ezzel kezdeni. Azért írtam neked, mert éreztem, hogy a "már megijedtem" kicsit félreérthető volt. :)

Viszont abba a Simba-trónos képbe én is belemennék.

2011. aug. 23. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!