Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Amikor a szoba falai különböző...

Amikor a szoba falai különböző színűek, mi alapján szokás kiválasztani a színeket?

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 07:00
 1/9 anonim ***** válasza:

általában egy alapszín és egy kontrasztszín,ami csak egy falra, vagyy falrészre van felvive.

Tehát egy halványabb szín és egy hozzáillő, de kontrasztos (sötét, élénk) szín

2011. okt. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és honnan tudom, mik a kontraszt színek? :)
2011. okt. 14. 17:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Pl: egy mogyoró mellé barna egy rózsszin mellé mályva sárga mellé okker stb szépen harmonizáljon egymás mellett is a lényeg hogy a szintónus egyforma legyen
2011. okt. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A szabály az,hogy nincs szabály!!!

A harmónia a lényeg, az, hogy Neked tetszen, és jól érezd benne magad!

2011. okt. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Hungy ***** válasza:

Javaslom, hogy nézz el erre az oldalra:

[link]

Itt ki tudsz próbálni minden olyan színt, ami csak érdekel. Ha küldesz nekik egy fényképet a szóban forgó szobáról, akkor visszakapsz egy linket, amin azonnal kipróbálhatod azokat a színeket, amiket szeretnél, és a saját képeden rögtön látod is a változást. Ezzel gyakorlatilag nem tudsz mellélőni. Én az összes szobát így csináltam meg.

2011. okt. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi Hungy, ez jópofa, de csak külsőleg lehet alakítani a házat, vagy legalábbis nem látom, belül hogy lehetne.
2011. okt. 16. 01:10
 7/9 Hungy ***** válasza:
Lehet belül is, csak most külsős látványtervek vannak fent. De ha elküldöd a szoba fényképét, azt is megcsinálják.
2011. okt. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Juhász Katika ***** válasza:

szabály szerintem sincs, a lényeg az összhang legyen, hogy a színek árnyalataiban, erősségében kellemes legyen.

ötleteket dekoráláshoz és a színekről itt találhatsz, innen már én is loptam ötletet:

[link]

2011. okt. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Winyo válasza:

Valóban az az egyet tartsd szem előtt, hogy hasonló színtónusokat válassz a színek árnyalataiban. Juhász Katika nagyon jó ez a blog amit írtál. Itt is találsz a színekről cikkeket, minek mi a hatása. Ha hiszel ebben ezt is érdemes figyelembe venni, hogy milyen hatással lehet ránd 1-1 szín, árnyalat.

[link]

[link]

2011. nov. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!