Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Sötét bordó padlószőnyeghez...

Sötét bordó padlószőnyeghez milyen színű fal illik?

Figyelt kérdés
Eddig fehér volt, de most szeretnék színeset. Hálószobáról van szó. Köszönöm a segítséget!
2011. okt. 5. 08:16
 1/8 SzilKa ***** válasza:
krémsárga, vagy halványzöld.
2011. okt. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Megtaláltam, nagyjából pont ilyen a szőnyegem:

[link]

Köszönöm az előző hozzászólást! Többiek?

2011. okt. 5. 11:17
 3/8 anonim válasza:
Halványlila, halvány mályva
2011. okt. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Gyenge okkersárga
2011. okt. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Hungy ***** válasza:

Ezen a linken ki tudsz próbálni egy csomó lehetőséget:

[link]


Ha küldesz nekik fotót a szóban forgó szobáról, akkor visszaküldenek egy linket, ahol kipróbálhatsz egy rakás színt, és azonnal látod a fotón a változást, hogy hogyan nézne ki. Ha vannak egyedi minta terveid, vagy az internetről töltesz le, azt is beleteszik, vagy tapétát, bármit. Nálunk ezzel a módszerrel lett az egész lakás színe és burkolata kitalálva, és nagyon állat lett. és a legjobb, hogy nem kellett izgulnunk, hogy milyen lesz készen, mert már láttuk előre.

2011. okt. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ehhez a szőnyeghez csak fehér illik semmi más hacsak nem akarsz egy borzalmas kavalkádot a szobádba :) Én a szőnyeg lecserélésével kezdném inkább ezt a műveletet.
2011. okt. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Chiky ***** válasza:
krémes, cappucino, barackos árnyalatok szerintem. válassz előre kikevert színt, akkor biztos azt kapod amit kinéztél, legalábbis nekem ez a tapasztalatom a Platinum festékekkel. Festékszakkerekben, barkácsboltokban találsz színskálát, az mégtöbbet segít, ha szerencséd van el is tudod vinni és hozzánézni a szőnyegedhez.
2011. nov. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem fekete fehér megy.
2017. ápr. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!