Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol érdemes falfestéket...

Hol érdemes falfestéket vásárólni, bricostorban vagy obiban?

Figyelt kérdés
Én eddig úgy nézem a brico olcsóbb de lehet hogy tévedek.És a fehér festékhez mennyibe kerül kb. egy szinező?
2011. okt. 17. 13:41
 1/4 anonim válasza:
Nem tudom merre laksz, de nincs valami arra szakosodó üzlet arra? Győrben van a Piktor..ott annyi féle festék van..és kiverik neked a szint olyanra, amilyenre akarod.
2011. okt. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Juhász Katika ***** válasza:

Nézd meg a környékeden lévő kisebb festék-szakkereskedéseket, ott biztosan szakszerű segítséget kapsz és előfordulhat, hogy olcsóbb mint a barkácsüzlet.

Ha pedig szeretnél spórolni, akkor a festést is végezd el magad, így a munkadíjat is megúszod. A technikát ellesheted ettől a szakembertől: http://www.youtube.com/watch?v=f5KcBXGTBr4


jó munkát, jó festékvásárlást

2011. okt. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi mindkettőtöknek :)
2011. okt. 18. 16:13
 4/4 Winyo válasza:

www.holvegyekfesteket.hu


és mindenképpen érdemes jó minőségű, magyar festéket választani! uh én biztos nem a barkácsáruházak választékát nézegetném meg először!

jó festegetést!

2011. okt. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!