Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színűre fessük a...

Milyen színűre fessük a gyerekszobát?

Figyelt kérdés
8éves a lányom,most várjuk a tesóját,aki kisfiú lesz.Most újítanánk a szobájukat,mert később együtt lesznek.A szőnyeg már megvan,egyszinű zöld,csak nem tudjuk milyen szin-szinek illenének hozzá,ami fiúnak és lánynak is jó.
2009. máj. 5. 10:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
sárga, zöld, narancssárga bár az egy kicsit lányos de az is jó
2009. máj. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
láttam olyat hogy alul egy kb egy méter narancssárga volt majd egy aranyos macis tapétacsík kb 10 masságú és utána felette citromsárga volt a fal nagyon jól nézett ki
2009. máj. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Pont erre ahárom színre festettük a barátnőméknek, alul zöld aztán sárga aztán narancs, hullámvoal választja el.

A komódot is bevontuk e 3 színnű öntapival, hullámban.

Hozzá illő cicák, tehenek vannak bekeretezve a falon, ikeás képek. Nagyon jó lett. Később festhetnek a hullámokra autót, katicát. Hegy-völgy, 30-70 cm hullámok.

Nagyon vidám és gyerekes, fiús is lányos is.

2009. máj. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%

[link]

ilyet tehetnél bele

[link]

2009. máj. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

így értettem csak nem mintával hanem sima színekkel -----> [link]



második hozzászóló

2009. máj. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem jól írtam, nem elválasztja a hullám, hanem maga a szín van kb egy méter széles szabálytalan hullámzásban.

Nagyobb lankák.

2009. máj. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

nekem a zöld szőnyegről egyből az jutott eszembe, hogy az jelképezi a füvet, így én nagyon halvány kékre festeném a szobát, és pl mindkét gyerek ágyánál lehetne egy fa, úgy csinálnám meg, hogy hogy az ágakra valódi kis akasztókat tennék, így amit arra tesznek az 'a fáról lógna', ha elkapna a kreativitás, csinálnék kartonpapírból napot, egy-két állatot (de nem túl gyermetegre, tekintettel a 'nagylányra'), és lehet venni sötétben foszforeszkáló csillagokat a plafonra!

Kellemes tervezgetést!

2009. máj. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Nagyon sokat segítettetek.
2009. máj. 6. 12:21
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekünk még nincs gyermekünk, de a gyerekszobát mát kifestettük. Nálunk szürke lett (nem sötét, olyan középszínű), a laminátpadló is szürke. Az egyik falra pedig egy csíkos tapétát sikerült találnom (rózsaszínű, barna, fehér, szürke csíkos), szerintem nagyon vagány. Arra gondoltam, ha fiú, ha lány lesz majd a szürkét világoskékkel és rózsaszínűvel is fel lehet turbózni. Szolíd, de mégid szép.

A másik hálónk lila. ez megfelelő lehet mindkét nem számára.

Még valami: szupi mintás tapétákat lehet kapni. Ha megtetszik egy minta, vmely árnyalatát válaszd ki és olyanra festesd, nagyon hangulatos tud lenni.

2009. máj. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi pisztácia zöldre festettük a gyerekszobát (törtfehér a laminált padló és vanília színűek a bútorok).

Narancssárgával tényleg nagyon jól fel lehet dobni.

Nagyon szép szín és szerintem abszolút semleges és olyan megnyugtató.

2009. máj. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!