Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Most készünk átfesteni az...

Most készünk átfesteni az egsz lakast? Milyen szinek most a menok? Van olyan weboldal ahol talalhatok szinpalettat?

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem azt kell nézni, milyen színek a menők, hanem melyik tetszik nektek.

Színpaletta meg általában van minden festékboltban. Ha van ismerősötök, akinek van festékboltja vagy ott dolgozik, tőle kérhetsz kölcsön színpalettát. amikor mi festettünk, mi is úgy választottuk ki a többszáz színből azt,, amelyik tetszett. Manapság már bármilyen színt ki tudnak keverni.

2011. nov. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Meg a neten is biztos van, valahol.
2011. nov. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

most dizájnos idén a barna, a zöld, a bordó és a narancs

bár én bézsre, barackra, barnára, narancsra festenék mindent:)

2011. nov. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
világos almazöld és a lila,barna,krém,fehér a divat...de szerintem az a legjobb,ha pl 1-1 fal más színű a szobában,plusz ha van mondjuk vmi jó kis dizájnos mintás tapéta,de csak pár csík.
2011. nov. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
lila kivi zölddel szerintetek összeillik?
2011. nov. 2. 22:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Érdekes színösszeállítás. Szerintem igen, de csak ha nagy a szoba. Meg attól függ, hogy sötét/világos vagy egyáltalán milyen lila?
2011. nov. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dynaa válasza:
padlizsán az nagyon szép,főleg valami szép zölddel(sötétebbel);)
2011. nov. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!