Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A piros falfesték tényleg...

A piros falfesték tényleg drágább mint a többi szín? :/

Figyelt kérdés

2011. nov. 3. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Annyiért vettem a hanga vöröst, mint a másik színeket.
2011. nov. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Annál drágább egy szín minél több színező kell bele. Ha egy bonyolult színt akarsz amibe kell 3-4 féle szín az megdobja az árát. Ugyanez van ha sötét színt akarsz. Abba is több színező kell ami nem olcsó. Láttam pont egy piros színű gyárilag kikavart festéket... 5L 10en egynéhány ezer ft volt.
2011. nov. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
A csokibarna drágább.
2011. nov. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Mindenhol mások az árak, és a színek között is vannak különbségek. A pirosról nem tudok, annyit tudok, hogy a lila drágább a többinél.
2011. nov. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha szinezőpasztával akarod kikeverni a színt soha nem lesz belőle piros max mályva vagy rózsaszín. Készre keverten egy 5 l-es festék 4500-5500 ft-ba kerül minden szín és a piros tuti hogy piros. Akkor van nagy külömbség a szinek árai között, ha színkeverő géppel szinezik. Ilyenkor a piros, sárga, kék, narancss., lila, zöld a legdrágábbak. Ez függ még az árnyalatuktól is, de igen a piros az egyik legdrágább szín ilyen esetben.
2011. nov. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Igen, mivel csak szinezőt tartalmaz. Legdrágább a bordó.

A csokoládébarna és a fekete színek is hasonlók.

2011. nov. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!