Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Beépített konyhabútorom lesz,...

Beépített konyhabútorom lesz, elég csak az alsó és a fölső rész közötti részt csempéztetni, vagy muszáj a földtől felcsempézni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 20. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem fontos, nekem is csak a középső 50 centi van kicsempézve.

A beépített bútort ritkán szedik szét, ha meg cserélitek majd lefestitek mögötte a falat! Amíg ott van úgyse tudod tisztítani mögötte, hiába van csempe, ha nem tudod letörölni. Ha meg lefolyik valami (dacára a szegélynek), akkor mindegy, hogy a meszelt falon, vagy a csempén hagy nyomot, mert nem látszik.

:)

2012. jan. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, én is így gondoltam, hogy nem kell kicsempézni, úgyse látszik, meg legalább nem kell annyi csempét venni.
2012. jan. 20. 22:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Úgy csináltassátok meg, hogy esélye se legyen semminek lefolyni, az a legtutibb. Nekem még odébb van a konyha, de olyanban gondolkozom, hogy csempézett pult egybecsempézve a fallal. Amögé tuti nem folyik be semmi :D

Ilyesmire gondolok, csak más stílusban: [link]

2012. jan. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez a fugázott rész a mosogató körül elég gáz.(szerintem)
2012. jan. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is csak a középső rész van csempézva. A lefolydogálások megakadályozására a mosogatópult és a fal közé be van rakva egy perem.
2012. jan. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy a mosogatónál perem ide-oda, ha hosszútávra tervezel, mindenképp a földi csempézed. A többinél nincs akkora jelentősége. Ha nagy gáz van, és folyik a víz akárhol, sokat jelenthet ott a csempe. Az a kis rész nem akkora pénz/munka.
2012. jan. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!