Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan és mivel dekoráljam ki...

Hogyan és mivel dekoráljam ki a szobám?

Figyelt kérdés
jó ötleteket mondhatnátok amivel feldobhatom a hangulatot a szobámban.. esetleg olyat is mondhattok hogy mit hova előnyös tenni vagy ablakba mitrakjak bármit.:) nagyon megköszönnném:)) (12éves vagyok)
2012. febr. 26. 20:44
 1/7 A kérdező kommentje:
*lány vagyok:)
2012. febr. 26. 20:45
 2/7 anonim válasza:
növények,kaktusz,akvárium,poszterek,óra,képek,pl:lila függöny,lila,szőnyeg,lilás bútor,lila fal,lila pléd az ágyra persze ezért ne festesd át a szobát meg vegyél új bútort st. csak egy tipp hogy mitől lenne hangulatosabb
2012. febr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát ennyire nemakarom átalakítani:)) csakhogy hogy előnyös berendezni,meg ilyen díszeket vagy vidám dolgokat gondoltam és erre szeretnék otleteket:)
2012. febr. 27. 14:37
 4/7 anonim ***** válasza:
ahhoz, hogy tudjuk, hogyan lehetne előnyösen berendezni, esetleg a teret tágítani, látni kéne a szobát :)
2012. febr. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
faltetoválás?
2012. febr. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
tavasszal lesz átfestve ugyhogy azt így nemakarok:)
2012. febr. 29. 20:19
 7/7 anonim válasza:
annyi idős vagyok, mint te, és nekem a szobámban van egy csomó LMFAO poszter, ilyen papírlámpa, sok-sok párna, tükrök, képek a családomról, a barátaimról, állatokról. Esetleg feldobhatnád jópofa képekkel, szőnyeggel.
2012. márc. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!