Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Lehetséges házimozi kis...

Lehetséges házimozi kis hálószobában?

Figyelt kérdés
Sziasztok. El tudtok képzelni egy házimozit egy 2,6m széles hálószobában. Az ágy ugye 2,1 m, tehát nem marad sok hely. Északon az ajtó, délen az ablak, tehát csak kelet-nyugati irányban elképzelhető. És ha szélesebbre csinálnám a hálószobát (lehetséges kiszélesíteni olyan 3,1 m-re)?? Köszi.

2012. márc. 27. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kisebb teljesítményű házimozi bőven jó lesz oda egy kb 50 es TV-vel így élvezhető lesz a minősége a dolognak. Nálunk is van egy kb ugyanekkora szoba ott nincs ágy csak egy régi kanapé meg két fotal és úgy van bent a házimozi az úgymond mozi szobának van kialakítva ott nagyon jó a hangzás is a hangfalakat normálisan eltudtuk helyezni előre hátulra és kb 10 en is elférünk ott kényelmesen.

A szobát meg úgy tudod kibővíteni ha az egyik falat kiütöd a helyéről és arrébb viszed.

2012. márc. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát, a tv méretétől függ. Ha nem egy 107-es tévét szeretnél betenni oda :) akkor nincs gáz.

Nekünk ekkora van, és legalább 2-2,5 méterre kell tőle ülni, hogy kényelmes legyen nézni.

Igazából a házimozi rendszere sztem inkább a hangtechnika.. (plusz ugye egy jó tv, de a mérete az igényeid és a szoba méretei szerint változó) De javítsatok ki, ha ti nem így gondoljátok :)

2012. márc. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, szerintem nem az igazi, ez nekem olyan budi-surround 5.1 :D

Ha a nappaliban vagy hasonló helyen már van házimozi és épp nem tudtok mit kezdeni magatokkal, olyan pótmegoldásnak, szükség esetére megteszi, de azért ha van nagyobb szoba, én tuti oda tenném. :D

De hát ízlések és pofonok, meg igények és lehetőségek kérdése. :D

2012. márc. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!