Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színben vegyem meg ezt...

Milyen színben vegyem meg ezt a franciaágyat ha a fal szürke-fehér illetve világos rózsaszín színű? (képek lent)

Figyelt kérdés

Fehér ágy

[link]

[link]

[link]



Fekete ágy

[link]

[link]

[link]

[link]


Nyír ágy

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2012. ápr. 23. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a fehérek közül választanék, abból mind a 3 tetszik, a feketéből pedig csak az első.
2012. ápr. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából az összes képen ugyanaz az ágy van, csak más színben!
2012. ápr. 23. 19:10
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindegy, hogy melyik szint valasztod, de mar a takaro valasztasnal kell odafigyelni, es az agy fole lehetne egy nagyobb kepet tenni pl. Ez attol fugg, hogy neked a vilagos, vagy a sotet szinek tetszenek...
2012. ápr. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
nekem a fekete tetszik. de tuti mindig belerúgnék az ágy szélébe, vagy vágná a lábam, mert nagyon messze van a szivacs a kerettől...
2012. ápr. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A fehér jó lesz.
2012. ápr. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%

nekem nyírben tetszik, azt is fogom megvenni, ha eljön az ideje

bár ez függ attól, h a te lakásod milyen stílusú, mi illene bele.

a fekete jó kontrasztos lenne, a fehér eltűnne benne. a nyír pedig olyan semleges, de mégis észrevehető.

2012. ápr. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a fehér tetszik. Később bármilyen szín passzol majd hozzá. A feketéhez is, de erős színekkel vibráló.
2012. ápr. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!