Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan dobhatnám fel az...

Hogyan dobhatnám fel az egyszerű szobámat egy csajos tini szobára?

Figyelt kérdés
valami olcsóbb dolgot szeretnék. a szekrénysorom eléggé el van kopva és az ágyam se tetszik. a falat ki fogjuk festeni alul narancssárgára,fölül citromsárgára.meg a padlót is lecseréljük. de mivel tehetném jobbá?:)
2012. jún. 3. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Üsd be a youtube keresőjébe, hogy: room tour, és azok közül mazsolázz.
2012. jún. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A szekrény sorodat is fel lehet kicsit újítani ha lecsiszoljátok és újrafestitek ha esetleg olyan akkor bútor tapéta vagy fóliával is fel lehet pofozni. A frissen festett falra nem javaslom hogy posztereket tegyél fel, esetleg az ablakodra is ragasztgathatsz papírból készült ablakdíszeket neten egy csomó ilyet találsz. Ha nincs szobanövényed szerintem az is sokat dobna rajta. Meg még olyan dolgokkal is ki díszíthetnéd amiket szeretsz. Az ágyadat új ágynemű huzattal meg lepedővel is feltudod dobni. Rengeteg olcsó lehetőség van. Szerintem nézegess googlen ötletek után, biztos fogsz találni valami neked valót.
2012. jún. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem mindenképpen textíliákkal

egy nagy ágytakaró, párnák, függöny

[link]

2012. jún. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A szekrényfestés szerintem is jó ötlet, de apró dolgok is csodákat tehetnek. Néhány cserép virág vagy illatos színes gyertya, új polcok a falon , vagy ha csak egy új ágytakarótveszel már az is jó.
2012. jún. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!