Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A számítógép gépháza csúnya....

A számítógép gépháza csúnya. Hogyan "rejtsem" el?

Figyelt kérdés

újra most nincs pénzem, meg ami tetszene amúgy is drágább 20ezernél.

vmi olyasmire gondoltam, hogy egy dobozzal lefedem, de az tök gagyi hatást keltene xD

az asztalon van a gépház.

ötletek?



2012. júl. 21. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Vegyél pl fehér öntapadós tapétát (vagy bármilyet ami tetszik), és azzal fedd be.
2012. júl. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem is az öntapadós fólia jutott eszembe, a ventillátornál ne felejts el lyukat vágni rá.

vagy tedd le az asztal alá a házat.

2012. júl. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kép róla?
2012. júl. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

+ még egy kérdés akkor már:

Fa szekrényben a fúrásnyomokat hogyan tüntessem el? Egy kinyitható szekrénynek lecsavaroztam a két kinyithatóját (nem tudom, hogy hívják), de a fúrásnyomok zavarnak.


képet mindjárt csatolok a gépházról.

2012. júl. 21. 15:04
 5/7 anonim ***** válasza:
a szekrényhez fagittre van szükséged ...de ott is jó lenne tudni, hogy miből van és mi a mostani állapota, hogy javasolni lehessen, mivel tudod a gittet eltakarni
2012. júl. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A szekrény lyukait a lyukakba ragasztott gyufaszálakkal is eltüntetheted, főként ha nyersfa a szekrény. Kicsi csiszolás, némi lakk...
2012. júl. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

1. Öntapadós fólia helyett, készíts sablont és fújós festékkel vagy airbrush-al fújd be. Persze ha elég kreatív vagy.

2. A furathoz használj fatapaszt, fagittet. Van sok féle színben, biztos akad megfelelő a számodra.

2012. júl. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!