Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan legyen kifestve a...

Hogyan legyen kifestve a szobám? Milyen szín illik a cseresznyéhez?

Figyelt kérdés

szobám berendezése fehér és több színű barna, parkettám is világosbarna

arra gondoltam, hogy cseresznye színű lesz a szobám meg még egy vagy két színnel kombinálnám. Mivel a cseresznye sötét és élénk ezért valami pasztell színekre gondoltam. Mi illene hozzá?

Jól néz ki ha 2 falfelület valamilyen világos színnel van kifestve, kettő pedig sötétebbel? Vagy ha a plafon és a 2-2 másik fal különböző? Milyen színek?

Vagy ha a szoba el van választva valamilyen bordűrrel félúton vagy 3/4nél?


2012. aug. 2. 13:37
 1/2 anonim válasza:

az jól néz ki ha csak 2 felületet festetsz cseresznyepirosra, de szerintem a másik kettőt hagyd meg fehérnek, így nem lessz annyira durva/ mert a piros azért elég élénk, és agresszív szín/. Barna kiegészítőkkel szerintem oké.

Google-be írd be, hogy piros fal és kidob egy cspmó találatot, abból meríthetsz inspiráció. :)

2012. aug. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A bútor mögötti egyszínű fal színe szerintem jól mutatna, ha ezzel kombinád. Én ezt a színt úgy is el tudom hozzá képzelni, hogy mondjuk 2-2 ill. 3-1 arányban, vagy bordűrrel elválasztva is:

[link]


Viszont nekem talán ez jobban tetszene, ha csak kisebb helyen lenne piros, a többi pedig valamilyen világosabb szín lenne, vagy az előbbi, vagy pl így:

[link]


[link]


[link]

2012. aug. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!