Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Bordó-barack színű szobát...

Bordó-barack színű szobát szeretnék, de a bútoraim kékek. Csúnya lenne ez így?

Figyelt kérdés
Most kék a szobám és bordó-barack színűre szeretném lemeszeltetni.A baj csak az,hogy az ágyam szürke,amin kék matrac van,a lámpám és a szekrényem is kék.Nagyon idétlenül nézne ki a szobám,ha átmeszelnénk?
2012. szept. 13. 11:48
 1/7 SzilKa ***** válasza:
szerintem túl tarka lenne. Inkább napsárga-narancs színekben gondolkozz a kékhez.
2012. szept. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a bordó-barack-kék már túl sok szín egy szobában. Lehet egy idő után megőrülnél tőle! :)

Én egy színűre festetném a szobám. Vagy bordó vagy barack.

De inkább barackra, mert az világosabb, tűrhetőbb szín. A bordó lehet hogy túl van, sötét.

De te tudod.

2012. szept. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

* ...a bordó lehet hogy már túl vad, sötét.


Ja, meg szerintem a barack szín jobban megy a kék bútorokhoz mint a bordó.

2012. szept. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a kék bútoraimhoz nagyon megy a narancssárga mintás festés. A barack-bordó-kék viszont sehogyse vág össze. :S
2012. szept. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van,jobban belegondolva tényleg sok lenne a 3 szín..
2012. szept. 13. 12:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi épp most festettük a hálót.Valamilyen identitásból téglavörös festéket vettünk (a gyártó szerint tűzliliom) és rettegtem hogy hogy fog kinézni a kék ágykerettel, kék mintás ágynevűvel, meg a kék sötétítővel (bár ez utóbbi nem izgatott, mert lecserélésre vár).

Na hát annyira jól néz ki együtt a téglavörös és a kék hogy úgy döntöttünk hogy tiszta kék ágyneműt veszünk, és bár a függöny megy de az új is kék lesz.


Úgyhogy merem ajánlani!!

2012. szept. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sophie-Mila válasza:
Inkább barack, az jobban mutatna a kék bútorokhoz mint a bordó. Talán még a sötét lila ami jó lenne [link]
2012. szept. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!