Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Így jól nézne ki a szobám?

Így jól nézne ki a szobám?

Figyelt kérdés

A tavasszal alakítjuk át a szobámat. A bútorok ilyenek lennének: [link] (fehér - sötétlila) Az ágyam fehér, kárpitos lenne. A fal színének valami ilyesmit gondoltam: [link]


Szerintetek ez így hogy mutatna? 15/L



2012. okt. 3. 16:30
 1/7 anonim válasza:
100%
szerintem jó 13L
2012. okt. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg legyen egy kicsit világosabb színű a falam? Felül sima fehér lenne. Két nagy ablakom van, szóval szerintem eléggé világos lenne a szobám, csak ugye télén nem jön be annyi fény.
2012. okt. 3. 17:21
 3/7 A kérdező kommentje:
Más vélemény? :S
2012. okt. 3. 19:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Tetszik, de azt jó tanácsként mondom, hogy ha kiválasztasz egy domináns színt, mondjuk a bútorban, akkor a következő festésnél megköti a kezed. Az is lehet, hogy unni fogod már, mondjuk 5-8 év múlva, de a lila marad még ha a bordó fog tetszeni, akkor is. Én a helyedben semleges színű bútort választanék (fehér, szürke, famintás). Párnákat, dísztárgyakat, ágytakarót, függönyt vennék lilát. Ezeket később le tudod cserélni könnyen, olcsón. Maximum a bútorra vennék egy lila matricát, amivel az egész ajtót be lehet borítani lilára, de később eltávolítható. Persze ez nem számít, ha megtehetitek, hogy a következő festésnél lecserélitek az összes bútort, bár Magyarországon elég kevés ember teheti ezt meg.


23/l

2012. okt. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én ezt a legvilágosabb lilát ( [link] választanám hozzá és inkább a kiegészítőknek (szőnyeg, takaró, lámpa...) hagynám meg az erős, sötétebb színeket. Esetleg csak az egyik fal lehetne sötétebb (ha elég nagy a szoba), de csak akkor mutatna szerintem szépen, ha tényleg pont ugyanaz a szín, fényesség mint a bútor (bármit ki lehet kevertetni).

Egyébként szerintem szép a fehér-lila páros - ha bevállalod, amit előző írt, hogy később nehéz lesz érdemben variálni.

2012. okt. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszolok.

Második: Őszintén szóval én már 8 év múlva a leendő férjemmel szeretnék együtt élni xDD Szóval, nem hiszem hogy ameddig még a szüleimmel fogok élni átfogjuk alakítani a szobámat.


Utolsó: Igen, ezt még nem tudom eldönteni. Valószínűleg kicsit világosabb lesz és a szőnyeg, meg a függönyök lesznek sötétebbek. :)

2012. okt. 4. 14:43
 7/7 anonim válasza:
Egy picit nekem rideg de amúgy szép:) én jobban kedvelem a narancsos színeket
2012. okt. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!