Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Melyik a jobb a franciaágy...

Melyik a jobb a franciaágy vagy a kihúzhatós kanapé?

Figyelt kérdés
Franciaágyat vegyek vagy kihúzhatós kanpét mindennapos használatra, mert azt hallottam a kihúzhatós kanapé nem nem mindennapos hazsnálatra való??????
2009. aug. 7. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk kihúzhatós kanapénk van 15 éve semmi baja mindennap használjuk.Az ágy hely kérdése.mi is francia ággyal kezdtük,amig csak ketten voltunk,de ahogy jöttek a gyerekek úgy kellett kihúzhatósra váltani. ha van hely a francia ágy praktikusabb nappal is lehet bármikor "használni",nemkell kihúzni.De a helyhiány az helyhiány!
2009. aug. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lényegesen kényelmesebb egy franciaágy mint egy szétnyitható/kihúzható kanapé.


Ez utóbbiakat leginkább vendégágynak gyártják.

2009. aug. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Figyelj arra a vásárlásnál, h a kihúzhatónál ne legyen a hátad közepén a szivacs hajtása! Nem jó a gerincnek!
2009. aug. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem kihúzós kanapém van, ketten alszunk rajta kb 5 éve van meg, egyszer már tönkrement az alja, pedig nem vagyunk nagy darabok, nem ugrálunk rajta, meg macerás nap mint nap fölcsuk, szőnyeg elé terít, nem lehet csak úgy ledőlni du.

szóval ha fér, akkor inkább a franciaágy

2009. aug. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

franciágy!!!:)

A kihúzhatós kanapéval sok a macera,szerintem:s

De a franciágy csak akkor jó, ha nem szük a hely:S

Mert elég gáz körülötte nyomorogni:(

2009. aug. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól függ,hogy a kihúzhatós milyen kényelmes,és mennyi macerával jár a kihúzása.Nekem vannak 20 éve Vénusz heverőm és kanapém.Nagyon kényelmesek,az egyiken 20 éve alszom.egy mozdulattal nyithatók és csukhatók.A másik fajták kényelmetlenebbek,és nehezebben nyithatók.

Szerintem nézz körül az üzletekben,és a helyigény sem mindegy.

2009. aug. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!